بزرگ‌ترین تلویزیون 4K دنیا را ببینید/ ۲۶۲ اینچ؛ قیمت: ۲ میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان!

بزرگ‌ترین تلویزیون 4K دنیا را ببینید/ ۲۶۲ اینچ؛ قیمت: ۲ میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان!

 بزرگترین تلویزیون دنیا با کیفیت تصویر ۴K و ۲۶۲ اینچ صفحه نمایش توسط شرکت "C Seed" رونمایی شد.

"C Seed" یک برند لوازم خانگی معروف در دنیای الکترونیک نیست، اما محصولی تولید کرده است که بسیاری از برندهای معتبر تلویزیون خانگی از پس تولید آن بر نمی‌آیند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، این تلویزیون با ۲۶۲ اینچ قطر دارد؛ یعنی بیش از ۶٫۵ متر قطر نمایشگر بزرگترین صفحه نمایش عریض دنیا با کیفیت ۴K است و البته به تناسب اندازه‌اش از قیمت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

برند اتریشی "C Seed" با ساخت تلویزیون‌های بزرگ و گران قیمت بیگانه نیست. این شرکت که در وین اتریش واقع شده است جایزه "بهترین بهترین‌ها"ی طراحی را با همکاری گروه طراحی "پورشه" (Porsche) در سال ۲۰۱۲ با طراحی یک مانیتور LED 201 اینچی شهری به دست آورد.

مدل جدید این شرکت خانگی می‌باشد و برای استفاده در فضای آزاد و شهری طراحی نشده است.

شرکت "C Seed" این بار از شرکت "L-Acoustics" که متخصص سیستم‌های صوتی همراه تلویزیون‌ها است، کمک گرفته است.

تلویزیون جدید این شرکت از ۶ تا ۱۰ اسپیکر سینمای خانگی بهره می‌برد و به تناسب اینکه کاربر در حال تماشای چه نوع برنامه یا موسیقی است، صدای این سینمای خانگی تنظیم می‌شود.

این تلویزیون عظیم الجثه با ۶٫۶۵ متر قطر، ۶٫۱۴ متر طول و عرض ۲٫۵۷ متری و قدرت نمایش با وضوح ۴K تفاوت بزرگی را در صنعت طراحی و تولید تلویزیون رقم زده است.

این تلویزیون ۲۶۲ اینچی از فناوری "black LED" با ارائه نسبت کنتراست ۵۰۰۰ به ۱ بهره می‌برد.

شرکت "C Seed" تقریبا به طور کامل لبه‌های تلویزیون را از سه طرف از بین برده است و شما با یک صفحه نمایش کامل بدون اضافات روبرو هستید. این تلویزیون تنها از یک لبه ۱۵ سانتی متری در پایین صفحه نمایش بهره می‌برد که شاید به عنوان تنها نقص طراحی آن شمرده شود.

این تلویزیون همراه با یک پوشش پارچه‌ای عرضه می‌شود که با فشار یک دکمه روی ریموت دستگاه روی صفحه نمایش قرار می‌گیرد. این پارچه مزین به یک نقاشی با کیفیتی همسان با کیفیت ۴K تصویر تلویزیون است.

برای نصب این تلویزیون روی دیوار به نگه‌دارنده‌های (براکت) قوی نیاز است چراکه ۸۰۰ کیلوگرم وزن دارد.

جالب است بدانید که فقط هزینه نصب این تلویزیون ۳۵ هزار یورو است! قیمت تلویزیون حداکثر ۴۹۰ هزار یورو است و این بدان معنی است که خرید این تلویزیون و متعلقات و هزینه نصبش بیش از نیم میلیون یورو(دو میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان) هزینه در بر دارد. اگر حساب بانکی‌تان کفاف می‌دهد، "C Seed 262" اکنون قابل خرید و در دسترس است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.