رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

آخرین خریدهای پرسپولیس برای بسته شدن پرونده نقل و انتقالات تابستانی | سعید عزت اللهی، هافبک تهاجمی برزیلی و مهاجم مطرح آفریقایی

سرمربی پرسپولیس اسم سه بازیکن را به رضا درویش داده است که با خرید آنها تیم قدرتمندی برای رقابت در لیگ قهرمانان آسیا ببندد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، سرمربی پرسپولیس اسم سه بازیکن را به رضا درویش داده است که با خرید آنها تیم قدرتمندی برای رقابت در لیگ قهرمانان آسیا ببندد.

از دست دادن عنوان قهرمانی در حالی که پرسپولیس به شدت به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا نزدیک شده و به فینال رسیده بود هنوز از ذهن یحیی گل محمدی پاک نشده است. به همین دلیل یحیی گل محمدی با وجود داشتن گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی گنجی، تصمیم گرفت محمدحسین کنعانی زادگان را خرید تا بتواند در لیگ قهرمانان آسیا ۳ مدافع سرحال و آماده را در اختیار داشته باشد. حالا او اسم سعید عزت اللهی، یک هافبک برزیلی با سابقه بازی در حاشیه خلیج فارس که از تکنیک بالایی نیز برخوردار است را به باشگاه داده است.

گل محمدی خواهان یک مهاجم آفریقایی هم شده است. گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که این مهاجم از الجزایر یا مراکش می آید. با جدایی لئاندرو پریرا و شیخ دیاباته، سرمربی پرسپولیس تصور می کند با پول قرارداد این دو مهاجم خارجی می توان یک مهاجم الجزایری یا مراکشی با کیفیت و امتحان پس داده در لیگ قهرمانان آسیا را جذب کرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.