رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

آخرین وضعیت اقامت رونالدو در تهران | پلیس وارد هتل شد!

با اتمام شور و شوق مربوط به حضور کریستیانو رونالدو در ایران، لابی هتل اسپیناس نیز از حضور افراد عادی تهی شده است.

به گزارش اینتیتر ورزش سه، امروز هتل اسپیناس شلوغ‌ترین روز تاریخ خود را تجربه کرد. استقبال مردمی که از سراسر ایران برای دیدن رونالدو به محل این هتل در شمال غربی تهران آمده بودند، آنقدر زیاد بود که در لحظاتی همه نگران این بودند که این ازدحام اتفاق بدی را به وجود بیاورد اما هواداران فوتبال پس از شلوغی عجیب و غریبی که در خیابان‌های منجر به هتل به وجود آوردند و در لحظاتی نیز لابی را با هجومی ناگهانی پر کردند، به منازل خود برگشته و تعداد کمی از آنها در محوطه بیرونی هتل مشغول یافتن روزنه‌ای برای دیدن کریستیانو رونالدو از نزدیک هستند.

البته به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نخواهد داد و با توجه به لغو تمرین گروهی النصر در ورزشگاه آزادی، آنها به هیچ وجه قصد خروج از اتاق‌ها و رویارویی با جمعیت را ندارند. ضمن اینکه فردا هم النصر پس از بازی با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به سرعت ایران را ترک خواهد کرد تا تجربه احتمالی دیدن کریستیانو منحصر به دقایقی باشد که او اتوبوس را به مقصد اتاقش در هتل ترک کرد و فردا این اتفاق به صورت برعکس تکرار خواهد شد.

ماموران انتظامی از حاضران در محوطه اطراف هتل می‌خواهند که به منازل خود بروند و فضا را برای ایجاد شرایط عادی در هتل خلوت کنند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.