رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

آلان کاروالیو کیست؟ | مهاجم برزیلی- چینی در رادار پرسپولیس

آلان کاروالیو، مهاجم دو رگه برزیلی چینی که در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود در رادار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از شهرآرانیوز، آلن داگلاس بورخس د کاروالیو، که با نام آلن کاروالیو متولد ۱۰ ژوئیه ۱۹۸۹ شناخته می‌شود، یک فوتبالیست دوملیتی برزیلی – چینی است که به عنوان مهاجم بازی می‌کند و به عنوان بازیکن آزاد بدون باشگاه باقی مانده است.

کاروالیو سابقه بازی در تیم‌های فلومیننزه، ردبول زالتسبورگ، گوانگ‌ژو اورگراند، تیانجین تیان‌های و بیجینگ گوان را در کارنامه خود دارد.

این مهاجم ۳۴ ساله پس از جام جهانی فوتبال نوجوانان در سال ۲۰۰۷ توسط مدیران باشگاه لوندرینا به فلومیننزه پیشنهاد شد و به استخدام آن در آمد.

از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده که سرخپوشان پایتخت در در حال مذاکره با این مهاجم برزیلی – چینی برای تکمیل خط حمله خود هستند.

کاروالیو در لیگ چین به طور مجموع ۱۱۷ بازی انجام داده که ۵۳ گل به ثمر رسانده و در ۲۵ گل تاثیر مستقیم داشته است. او همچنین در لیگ اروپا در ۲۱ بازی به میدان رفته که آمار ۱۳ گل و ۹ پاس گل را در کارنامه خود ثبت کرده است.

کاروالیو در فصل ۲۳-۲۰۲۲ در مجموع ۵ بازی برای فلومینزه به میدان رفته و ۲ گل نیز به ثمر رسانده است. این بازیکن در ۲ سال اخیر اکثرا به دلایل فنی و مصدومیت از لیست فلومینزه خط خورده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.