آهنگ Yet To Come گروه BTS در اسپاتیفای تاریخ ساز شد

آهنگ Yet To Come گروه BTS رکورد بیشترین پخش اسپاتیفای توسط یک آهنگ کره ای زبان را شکست. در ۱۰ ژوئن، BTS با آلبوم گلچین خود Proof و آهنگ جدید خود Yet to Come (The Most Beautiful Moment) بازگشت. این آلبوم شامل سه آهنگ جدید Run BTS ،For Youth و Yet to Come در کنار بسیاری از آهنگ های موفق های این گروه است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، در اولین روز انتشار آلبوم، تمام آهنگ‌های جدید Proof در نمودار روزانه اسپاتیفای در رتبه‌های بالای ۲۰۰ قرار گرفتند و بسیاری از آهنگ‌های قدیمی‌تر از جمله آهنگ موفق My Universe که در آلبوم بودند نیز وارد نمودار شدند. آهنگ جدید آنها Yet To Come، در روز اول با رکورد پخش ۷,۱۷۸,۶۰۵ استریم، در رتبه سوم جدول روزانه جهانی قرار گرفت که رکورد خود BTS را برای بیشترین تعداد استریم روز اول در میان آهنگ‌های کره‌ ای شکست. در همین حال، B-side جدید این گروه به نام Run BTS در رتبه ۶، For Youth در رتبه ۱۱ و Born Singer در رتبه ۱۶ قرار گرفت. اصطلاح B-side در صنعت کی پاپ به تمام آهنگ های آلبوم اشاره دارد که با عنوان آهنگ های اصلی به بازار عرضه نمی شوند.

بیشتر بخوانید:

در مورد آهنگ های منتشر شده قبلی Dynamite به رتبه ۴۷ رسید، پس از آن Butter در رتبه ۵۰، My Universe در رتبه ۶۸، No More Dream در رتبه ۶۹ با “Boy With” قرار گرفتند. Luv در رتبه ۸۵، Boy in Luv در رتبه ۱۰۳، N.O در رتبه ۱۰۴، I NEED U در رتبه ۱۰۸، Life Goes On در رتبه ۱۰۹، Fake Love در رتبه ۱۱۲، Intro: Persona در رتبه ۱۱۶، RUN در رتبه ۱۱۹، Blood Sweat & Tears در رتبه ۱۲۳، Danger در رتبه ۱۲۸، روز بهار در رتبه ۱۳۰، FIRE در رتبه ۱۴۳، ON در رتبه ۱۴۵، DNA در رتبه ۱۴۶، Euphoria در رتبه ۱۴۹، Stay در رتبه ۱۵۸، Moon در رتبه ۱۷۴، IDOL در رتبه ۱۷۷، Filter در رتبه ۱۸۳ و Intro: Singularity در رتبه ۱۹۷، قرار گرفت.

گروه BTS که با نام Bangtan Boys شناخته می شود، یک گروه پسرانه کره ای است که در سال ۲۰۱۰ تشکیل شد و در سال ۲۰۱۳ تحت عنوان Big Hit Entertainment شروع به کار کرد. BTS در اصل یک گروه هیپ هاپ بود که سبک موسیقی آنها تکامل یافته است و طیف گسترده ای از ژانرها را شامل می شود. اشعار آنها که اغلب بر تفسیرهای شخصی و اجتماعی متمرکز است، به موضوعات سلامت روان، مشکلات دوران مدرسه و جوانی، از دست دادن، سفر به سوی دوست داشتن خود و فردگرایی می پردازد. آثار آنها اغلب به ادبیات و مفاهیم روان‌شناختی اشاره می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.