رسانه خبری این تیتر

اتصال آسان اندروید به ویندوز ۱۰ با این اپلیکیشن

بعد از یک دوره آزمایشی کوتاه برای مشترکین ویندوز اینسایدر، مایکروسافت بالاخره اپلیکیشن Your Phone را برای کاربرانی که آخرین ورژن از سیستم عامل ویندوز ۱۰ را به اجرا در می آورند منتشر کرد؛ اپلیکیشنی که به کاربران اجازه می دهد فایل ها را به سهولت هرچه تمام تر میان پی سی های مبتنی بر ویندوز ۱۰ و موبایل های اندرویدی انتقال دهند.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، اپلیکیشن Your Phone هم اکنون از طریق استور مایکروسافت قابل دریافت است و نسخه اندرویدی آن هم به عنوان جزئی از اپلیکیشن های مایکروسافت روی گوگل پلی قرار گرفته. به محض نصب هر دو اپلیکیشن، می توانید وارد اکانت مایکروسافت تان شده و جا به جایی فایل ها را آغاز کنید.

به گزارش TechRadar، مایکروسافت برای نخستین بار در جریان کنفرانس Build 2018 خود از اپلیکیشن Your Phone رونمایی کرد و انتظار نمی رفت که تا پیش از عرضه به روزرسانی رد استون ۵ برای ویندوز ۱۰، در دسترس کاربران قرار گیرد. گفتنی است که ورژن فعلی Your Phone، برخی از قابلیت هایی که به ما وعده داده شده بود را شامل نمی شود. در رویداد Build، مایکروسافت توضیح داد که از Your Phone می توان برای خواندن پیامک های موبایل روی نمایشگر پی سی استفاده کرد یا نوتیفیکیشن های اندروید را روی دسکتاپ به نمایش در آورد؛ اما هیچ یک از این قابلیت ها هنوز در دسترس نیستند.

طبیعی است که تمام این قابلیت ها به مرور زمان از راه خواهند رسید و احتمالاً اکثریت آنها، به به روزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ موکول خواهند شد. در این صورت، ویندوز ۱۰ در جایگاهی برابر تر نسبت به macOS قرار خواهد گرفت که از سال ها پیش، با آیفون های اپل سازگار بوده و امکان انتقال فایل ها را فراهم کرده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.