رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اجاره روزانه یک لامبورگینی در کیش چه قدر است؟

لامبورگینی را شاید یکی از جذاب‌ترین خودرو‌های حال حاضر نه تنها در ایران بلکه در جهان دانست که بسیاری از افراد علاقه‌مند هستند حتی شاید برای یک ساعت هم بتوانند تجربه رانندگی با این خودرو را داشته باشند.

به گزارش اینتیتر به نقل از سلام نو، اگر از عاشقان خودرو باشید کیش یکی از بهترین گزینه‌ها برای تجربه رانندگی با خودرو‌های مختلف اسپرت و لوکس است. حال اگر به دنبال خودرویی مانند لامبورگینی باشید نیز می‌توانید در کیش این تجربه را داشته باشید؛ تجربه‌ای که البته به شدت گران تمام می‌شود.

اجاره خودروی لامبورگینی هوراکان در کیش روزانه ۵۰ میلیون تومان خواهد بود. این در شرایطی است که خودرو را بدون راننده اجاره کنید. البته برای اجاره این خودرو یک میلیارد تومان چک بین بانکی و همچنین مدارکی شامل گواهی نامه و کپی کارت شناسایی را نیز داشته باشید.

اگر ۵۰ میلیون تومان برای شما هزینه خیلی بالایی است می‌توانید این خودرو را به صورت ساعتی نیز با مبلغ ۱۰ میلیون تومان اجاره کنید. مبالغ اعلام شده به شدت عجیب به نظر می‌رسد، اما هستند افرادی که به خاطر تجربه رانندگی با این خودرو یا ملاقات‌های خاص تن به پرداخت چنین هزینه‌هایی می‌زنند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.