احتمال سفر رئیس جمهور به کرمان در پایان هفته جاری

استاندار کرمان گفت: احتمالا سفر هیئت دولت را در هفته جاری به استان کرمان خواهیم داشت و فردا قطعی می شود، مدیران با وزرای مربوطه خود هماهنگی لازم داشته باشند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، محمدمهدی فداکار ظهر امروز یکم مردادماه در چهارمین جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان گفت: فرصت های سرمایه گذاری در جنوب استان مخصوصا در حوزه صنعت و معدن زیاد است که متاسفانه مطالعات فرصت های سرمایه گذاری در آن منطقه انجام نشده که باید سازمان صمت جنوب استان اقدامات لازم در این زمینه انجام دهد ضمن آنکه می تواند از سازمان صمت شمال استان کمک بگیرد.

او می افزاید: یک میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در یک طرح داریم که ۶۰۰ میلیون دلار از تجهیزات آن به گمرک رسیده است.

استاندار کرمان، با تاکید برآنکه عدم توازن توسعه در یک شهرستان به هیچ وجه قابل قبول نیست، می گوید: دلیلی ندارد که شورای برنامه ریزی استان، تصمیمی به نفع یک شهرداری بگیرد و باید براساس قوانین، مقررات و کارهای کارشناسی تصمیمات اتخاذ شود.

استاندار کرمان خبر داد: احتمالا سفر هیئت دولت را در هفته جاری به استان کرمان خواهیم داشت و فردا قطعی می شود، مدیران با وزرای مربوطه خود هماهنگی لازم داشته باشند.

او در ادامه سخنانش بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در همه مراسم و جلسات تاکید کرد و افزود: بیش از ۱۳ شهر استان قرمز شده و سرعت انتشار سویه جدید بیش از سویه های قبلی است لذا رعایت فاصله اجتماعی خیلی مهم است ضمن آنکه باید دز واکسن یادآور سال ۱۴۰۱ تزریق شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.