رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

از سپاهان مورایس بترسید! | آژیر قرمز برای خوزستانی‌ها | بمب‌های تراکتور شبیه ترقه بودند | راپورت شفاف پرسپولیس و استقلال؛ کوتاه‌بیا نیستیم

هفته اول رقابت‌های لیگ برتر با وجود تمام انتقادها و غرولندهای همیشگی برگزار شد؛ چه تیم‌هایی که از نقل و انتقالات امسال ناراضی بودند، چه آن‌ها که می‌گفتند چرا باید در ورزشگاه خالی از تماشاگر بازی کنیم، چه آن باشگاه‌هایی که بحث‌های مالی را مطرح می‌کردند و از قانون سقف بودجه رضایت نداشتند، جملگی به میدان رفتند و تابلوی نتایج لیگ را در هفته نخست بالا بردند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، هفته اول رقابت‌های لیگ برتر با وجود تمام انتقادها و غرولندهای همیشگی برگزار شد؛ چه تیم‌هایی که از نقل و انتقالات امسال ناراضی بودند، چه آن‌ها که می‌گفتند چرا باید در ورزشگاه خالی از تماشاگر بازی کنیم، چه آن باشگاه‌هایی که بحث‌های مالی را مطرح می‌کردند و از قانون سقف بودجه رضایت نداشتند، جملگی به میدان رفتند و تابلوی نتایج لیگ را در هفته نخست بالا بردند.

در همین هفته اول، آژیر قرمز برای تیم‌های خوزستانی به صدا در آمد؛ صنعت نفت آبادان، استقلال و فولاد خوزستان، هر کدام اولین شکست خود را تجربه کردند.

سپاهان با یک نتیجه غیرمنتظره، تراکتور را با ۳ گل در هم کوبید؛ نتیجه‌ای که شاگردان مورایس را به آینده امیدوار می‌کند و به تراکتور هم نهیب زد که چشم‌بسته خرید کردن در فصل نقل و انتقالات، گشایش چندان در راه تیم ایجاد نمی‌کند.

درخشش سپاهان اما مقارن با شاهکار استقلال در آبادان بود. هیچ‌کس تصور نمی‌کرد استقلال (که جواد نکونام بارها به مشکلات لاینحل این تیم اشاره کرده) چنین نتیجه فوق‌العاده‌ای بگیرد. استقلال هم با وجود گرفتاری‌هایی که داشت، اولین چراغ خود را در رقابت‌های لیگ برتر روشن کرد و پرسپولیس نیز با تحمیل شکست به آلومینیوم اراک نشان داد نمی‌خواهد گوی و میدان را در این فصل به رقبای همیشگی واگذار کند.

تیمی که در این فصل انتقادهای زیادی را قبل از شروع مسابقات تحمل کرد، ملوان انزلی بود اما شکست خانگی قوی سپید مقابل ذوب آهن نشان داد آن انتقادها چندان بیراه هم نبود. ملوان اگر از همین هفته دوم متحول نشود و همچنان امتیاز از دست بدهد، قطعا از تحولات رخ‌داده و عجیبش در پیش‌فصل، پشیمان می‌شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. عشقپولیس می گوید

    جوجه را آخر پاییز می شمارند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.