رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نسخه ویژه استارداست جنسیس G90 معرفی شد

سدان پرچم‌دار جنسیس G90 در دو نسخه پایه و Stardust برای سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود؛ این خودرو دارای نمای بیرونی دورنگ با الهام از ستارگان آسمان شب است.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، زمان زیادی از وارد شدن جنسیس G90 به‌روزرسانی‌شده به دنیای خودرو می‌گذرد. در حقیقت نسخه کاملا جدید سدان پرچم‌دار جنسیس اولین‌بار تقریبا هفت ماه پیش در نمایشگاه خودروی لس آنجلس ۲۰۱۹ وارد آمریکا شد. این برند لوکس اکنون به سمت تولید مدل سال ۲۰۲۱ در حال حرکت است و قصد دارد نسخه ویژه‌ای به‌نام استارداست (Stardust) را راهی بازار کند.

مسلماً Stardust اسم بسیار جالبی برای خودرو به شمار می‌رود. نسخه استارداست جنسیس G90 پکیج بیرونی است که طبق گفته خودروساز کره جنوبی، از صحنه‌ی آسمان شب پر از ستارگان چشمک‌زن در بالای مراسم فرش قرمز الهام می‌گیرد؛ جایی که افراد مشهور روی فرش قرمز با چراغ‌های فلش دوربین‌های خبرنگاران مورد استقبال قرار می‌گیرند. هر طور که دوست دارید این صحنه را تفسیر کنید، اما واقعیت این است که نسخه ویژه جنسیس G90 از نمای بیرونی دورنگ سیاه بهره می‌برد است که روکش متالیک در بالا و رنگ سیاه ویک (Vik) در پایین قرار دارد. این ترکیب، رنگ مرواریدی ایجاد می‌کند که در داخل نیز با صندلی‌های چرمی دورنگ و تزئینات چوبی خاکستری متالیک همراه می‌شود.

همانند سایر مدل‌های جنسیس G90، در سال ۲۰۲۱ نیز تجهیزات استاندارد اضافی به این نسخه ویژه اضافه خواهد شد. سیستم تعلیق کنترل تطبیقی و روشنایی هوشمند جلو این شرکت در مدل پایه گنجانده شده است که دومی نه‌تنها به‌طور خودکار می‌تواند نور بالا و پایین را تغییر دهد، بلکه قادر است بر حسب نیاز تغییراتی در تنظیمات میزان روشنایی ایجاد کند. یکی از جدیدترین آپشن‌های مدل سال ۲۰۲۱ جنسیس، سیستم پیشگیری از برخورد عقب در هنگام پارک است. این سیستم می‌تواند اشیاء یا عابران پیاده را در پشت خودرو تشخیص داده و هشدار شنیداری منتشر کند و همچنین برای جلوگیری از تصادف به‌طور خودکار ترمز بگیرد. در نسخه سال ۲۰۲۱ همچنین شاهد مجموعه جدیدی از رینگ‌های اختیاری ۱۹ اینچی برای جنسیس G90 هستیم.

هنوز قیمت جنسیس G۲۰ مدل ۲۰۲۱ در نسخه‌های پایه و نسخه محدود استارداست مشخص نشده است. به‌نظر می‌رسد که این نسخه ارزان‌قیمت نخواهد بود؛ زیرا جنسیس تنها قصد دارد ۵۰ دستگاه خودرو با طرح بیرونی استارداست تولید کند. جنسیس این مدل را برای بازار ایالات متحده آمریکا عرضه نمی‌کند و از ۲ ژوئیه تمام این ۵۰ نسخه Stardust به‌طور انحصاری در بازار کره جنوبی به فروش می‌رسند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.