رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

استایل دخترانه اسپرت بهاره رهنما ترکاند | هارمونی رنگ سبز + تصویر

بهاره رهنما در اینستاگرام عکسی از استایل جدیدش که به رنگ سبز است منتشر کرده است. استایل دخترانه اسپرت او مورد استقبال قرار گرفته است. خانم بازیگر با این استایل تابستانه در سفارت مکزیک و مراسم اکران سریال زخم کاری ۲ دیده شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از نی نی بان، بهاره رهنما در اینستاگرام عکسی از استایل جدیدش که به رنگ سبز است منتشر کرده است. استایل دخترانه اسپرت او مورد استقبال قرار گرفته است. خانم بازیگر با این استایل تابستانه در سفارت مکزیک و مراسم اکران سریال زخم کاری ۲ دیده شده است.

رهنما

استایل دخترانه اسپرت بهاره رهنما ترکاند

ازدواج اول بهاره رهنما

بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از ۲۲ سال زندگی مشترک و روابط به ظاهر خوب و صمیمی در نهایت سال ۱۳۹۴ با توافق دو طرفه از هم طلاق گرفتند.

ازدواج دوم بهاره رهنما

خانم بازیگر در ۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۴۴ سالگی خبر ازدواج دوم خود با امیر خسرو عباسی از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت رسانه ای کرد.

رهنما

اولین فیلم بهاره رهنما

بهاره رهنما در نهایت سال ۱۳۷۰ وقتی ۱۷ ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم «افعی» کنار جمشید هاشم پور جلوی دوربین رفت.

هارمونی رنگ چیست؟

هارمونی رنگ ، نظریه ترکیب رنگ ها به صورت هماهنگ برای چشم انسان است. به عبارت دیگر، چه رنگهایی با هم کار می کنند و در کنار یکدیگر هماهنگی دارند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.