استراحت ۲ماهه نجم‌الدین شریعتی

مجری «سمت خدا» برای استراحت ۲ماهه‌ای، اجرا را به یکی از مجریان باسابقه رادیو معارف واگذار کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، نجم‌الدین شریعتی مجری شناخته‌شده برنامه‌های مذهبی تلویزیون قرار است مدتی برای استراحت، اجرایِ برنامه «سمت خدا» را به شخص دیگری واگذار کند. رضا ملایی که در رادیو معارف مجری شناخته‌شده‌ای است تا اول ربیع‌الاول این مسئولیت را به‌عهده خواهد گرفت.

پیگیری‌های تسنیم نشان می‌دهد این تصمیمِ خودخواسته‌ای است و او محرم و صفر روی آنتن نخواهد بود و از اول ربیع‌الاول به آنتن شبکه سه و برنامه «سمت خدا» باز خواهد گشت.

نجم‌الدین شریعتی چندین سال است به‌عنوان مجری برنامه‌های معارفی شبکه سه سیما شناخته می‌شود. در ابتدا برنامه «زلال احکام» و سپس «سمت خدا» را به‌عهده داشت و چند سالی هم اجرای برنامه سحرگاهی این شبکه تلویزیونی را اجرا کرده است.

چندی پیش تیتری از کناره‌گیری «نجم‌الدین شریعتی» مطرح شد که او در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم این موضوع را کاملاً تکذیب و از بداخلاقی‌های رسانه‌ای ابراز ناراحتی کرد.

یکی از نکاتِ جالب این بود که شریعتی در صفحه مجازی خودش خداحافظی همیشگی را تکذیب کرد.

قبل از ماه مبارک رمضان او قرار بوده است که بعد از برنامه سحرگاهی «ماه من» مدتی را استراحت کند و الآن این اتفاق خواهد افتاد. شریعتی بارها اعلام کرده است که ۱۵ سال با افتخار برنامه «سمت خدا» را اجرا کرده است و احساس می‌کند بعد از این سال‌ها، فاصله‌ای کوتاه برای استراحت لازم باشد.

او پیش از این هم گفته بود اگر روزی قرار باشد برای مدتی از «سمت خدا» فاصله بگیرد حتماً با مردم مطرح خواهد کرد که این اتفاق هم در برنامه امروز افتاد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.