استقلال کامل‌ترین تیم است

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌های پایتخت در خط حمله باید ثبات بیشتری داشته باشند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، رضا رجبی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت پس از تساوی مقابل مس رفسنجان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر گفت: من از اول فصل هم گفتم که ساپینتو متاسفانه برنامه‌ای برای خط حمله‌اش ندارد. این تیم مهره‌های خوبی برای تعویض کردن دارد و قبلا هم گفته بودم که این تیم نتیجه‌های مساوی زیادی می‌گیرد. من این هشدار را نسبت به خط حمله استقلال داده بودم و اگر ساپینتو برنامه‌ای برای مهاجمانش نداشته باشد و بازیکنان ثابتی برای خط حمله‌اش نداشته باشد، باز هم به مشکل خواهد خورد. در دوران استراماچونی، استقلال به دیاباته و قایدی در خط حمله دست نمی‌زد. هر بازیکن را بر مبنای خصوصیتی که دارد باید تنظیم کرد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره خلاء‌های فنی این تیم خاطرنشان کرد: این‌ها معضلاتی است که استقلال دارد و اگر شرایط اینطور پیش برود، آینده خوبی برای تیم نمی‌بینم. استقلال با شرایط سختی به گل می‌رسد و نمی‌تواند به راحتی گل بزند. این تیم، یکی از بهترین‌های تیم‌های لیگ از نظر مهره است. باید حوصله و برنامه‌ بیشتری در تمرینات مد نظر قرار گرفته شود تا استقلال از نظر فنی به یک ثبات مشخصی برسد و در خط حمله بتواند عملکرد خوبی از خودش برجای بگذارد. راه حل این معضل را من می‌دانم و اگر به من مراجعه شود، این راه حل را ارائه خواهم داد.

رجبی در ادامه نسبت به عملکرد ریکاردو ساپینتو، انتقاداتی را مطرح کرد و گفت: کارهایی که کی‌روش می‌کند، ساپینتو هم دارد انجام می‌دهد. گویا او از کی‌روش یاد گرفته و در نشست‌های خبری از معضلات می‌گوید و از کمپ حجازی صحبت می‌کند.

او درباره اعتراضاتی که آبی‌پوشان پایتخت نسبت به عملکرد داوری دارند هم خاطرنشان کرد: قدیم هم این مسائل وجود داشت اما ما چند گل می‌زدیم و نگاهی به داوری نداشتیم. الان VAR آمده اما باز هم مشکلات و شبهاتی وجود دارد. همه باید به داوری کمک کنند. بازی بدون داور شروع نمی‌شود و باید به داور احترام گذاشت و این فشارها، خیلی بد است. شانس آوردیم که هواداران نیستند. نمی‌دانم اگر هواداران بودند، چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.

رجبی درباره تقابل آبی‌های پایتخت با تیم فوتبال تراکتور در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر و رقابت‌های جام حذفی گفت: استقلال باید شرح وظایف مشخصی در حوزه فنی داشته باشد و باید در خط حمله ثبات داشته باشد. در ترکیب استقلال تغییرات زیادی شکل می‌گیرد. اگر این مشکلات برطرف نشود، ما در بازی‌هایی که با تراکتور خواهیم داشت، به مشکل برمی‌خوریم و در جام حذفی هم استرس بیشتری خواهیم داشت. تراکتور در حال حاضر تیم جوانی است اما خطرناک است. فاصله میان تیم‌ها خیلی کم شده است و این سختی کار را بیشتر می‌کند.

او درباره پایان نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر و شروع نقل و انتقالات زمستانی گفت: استقلال، کامل‌ترین تیم است و به نظر من این تیم نیاز به بازیکن ندارد. استقلال نیاز به آرامش دارد و باید حمایت‌های لازم از این تیم صورت بگیرد. باید به باشگاه کمک شود تا مدیریت باشگاه بتواند شرایط بهتری را رقم بزند.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.