رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اطلاعیه مهم ایران خودرو برای متقاضیان ثبت نام قرعه کشی خودرو

تمدید مهلت برای تعریف حساب وکالتی ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو تکذیب شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، صبح دیروز (سه‌شنبه) خبری مبنی بر تمدید مهلت تعریف حساب وکالتی و واریز وجه بصورت همزمان نزد بانک صادرات برای مشارکت در طرح اخیر ایران‌خودرو منتشر شد که اکنون ایران‌خودرو اشتباه خود را تصحیح کرده و این موضوع را رد کرد.

صبح دیروز طبق اعلام ایران‌خودرو به رسانه‌ها خبری منتشر شد که بانک صادرات به‌سبب تعطیلی روزهای اخیر، این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده است که بتوانند تا پایان ساعت اداری امروز (چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه) نسبت به تعریف حساب وکالتی نزد این بانک و واریز ۹۰ میلیون تومان از وجه خودرو به صورت همزمان (به‌جهت مسدود شدن وجه در حساب) اقدام کنند.

این درحالی است که آخرین مهلت تعریف حساب وکالتی و واریز وجه تا پایان روز ۱۷ بهمن ماه بوده است.

در همین حال تعداد زیادی از مخاطبان اعلام کردند که موفق به تمدید حساب وکالتی خود نشده‌اند، حالا این گروه صنعتی اشتباه خود را تصحیح کرده و موضوع تمدید مهلت تعریف حساب وکالتی و واریز وجه نزد بانک صادرات را رد کرده است.

طبق اعلام ایران‌خودرو مهلت افتتاح حساب وکالتی تمدید نشده و طبق اطلاع‌رسانی قبلی و بخشنامه مربوطه، با توجه به فاصله ۴۸ تا ۷۲ ساعته تا فعال‌سازی حساب، روز گذشته ۱۷ بهمن‌ماه آخرین مهلت برای افتتاح حساب و واریز وجه بوده است.

مشتریانی که تا روز گذشته حساب خود را تعریف و واریز وجه کرده‌اند تا پایان روز شنبه ۲۲ بهمن امکان ثبت‌نام خواهند داشت و قرعه‌کشی ساعت ۱۴ روز یک شنبه ۲۳ بهمن ماه انجام خواهد شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.