افشاگری تارا کریمی؛ سکوت همسر رضا رویگری شکست

پس از انتشار ویدئوی رضا رویگری در خانه سالمندان کهریزک، حالا واکنش و پاسخ تارا کریمی، همسر جوان آقای بازیگر است که مهم شده.

به گزارش اینتیتر به نقل از نمناک، در چند روز گذشته، خبر نگهداری رضا رویگری، بازیگر معروف و خواننده فراموش نشدنی سرود ایران ایران مثل یک ویروس تمام فضای مجازی را فرا گرفت و طبق انتظار به سرعت واکنش هایی را به راه انداخت که در مطالب قبلی جزئیات کاملشان را مشاهده کردید.

بیشتر بخوانید:

در میان همه این اخبار و مطالب، جای یک مطلب خالی بود، مطلبی که حرفی یا واکنشی از همسر جوان کیان ایرانی سریال مختار را در بر داشته باشد. ساعاتی پس از به راه افتادن موج اخبار مرتبط به رضا رویگری در خانه سالمندان، فایل صوتی منتسب به همسر جوان رضا رویگری منتشر شد که در آن تارا کریمی، ناگفته هایی را بازگو کرد.

تارا، همسر رضا رویگری از اینکه توانایی نگهداری از همسرش در این وضعیت را نداشته صحبت کرده است و عنوان کرده که جابجا کردن و انجام امور شخصی آقای بازیگر برایش به تنهایی سخت بوده برای همین با مشورت پزشکان رضا را به کهریزک منتقل کرده اند.

او بازهم از قضاوت ها گله کرد و این مسئله را امری عادی دانست. همسر جوان رضا رویگری در بخشی از صحبت های خود به افرادی که به این مسئله واکنش های تندی نشان داده اند اشاره کرد و گفت که همسرش در مصاحبه های قبلی از وضعیت نامناسب مالی اش صحبت کرده بود اما همراهی خاصی برای کمک به او صورت نگرفت.

بخش مهم دیگری از صحبت های تارا کریمی مربوط به علاقه ی همیشگی او به همسرش است و در ادامه می گوید که تا هر زمان که بتواند، به عنوان دوست و همسر کنار رضا رویگری خواهد ماند.

با یک فلش بک به مصاحبه های قبلی همسر جوان رویگری میتوان این صحبت او را که پیش از این هم درخواست کمک کرده بود و وضعیت نامناسب همسرش را تشریح کرده بود، به سادگی مشاهده کرد و به صحت صحبت هایش پی برد.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.