امشب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (ویژه رشته های شغلی دستگاه های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش) آخر وقت امشب پایان می‌یابد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (ویژه رشته های شغلی دستگاه های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش) فردا جمعه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ در ۷۳ شهر و ۸۹ حوزه اصلی و ۲۶۵ حوزه فرعی برگزار می‌شود.

کارت‌ شرکت در آزمون‌ فوق، از روز سه‌شنبه ۲۸ تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. لذا داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان تا پایان امشب پنج شنبه ۳۰ تیر باید به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

از ۹۳ هزار داوطلب متقاضی این آزمون بیش از ۴۵ هزار داوطلب زن و بیش از ۴۷ هزار داوطلب مرد هستند که در آزمون استخدامی ۴۵ دستگاه پذیرنده با ظرفیت پذیرش ۳۶۶۱ نفر با هم رقابت می‌کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرده است که داوطلبان آزمون، زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابند. حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۶:۳۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور خواهد بود.

همچنین داوطلبان برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول نکنند و از تردد بی مورد در محل آزمون خودداری نمایند.

داوطلبان باید هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر داوطلبان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایند و همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی عنوان شده است.

همچنین در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر داوطلبان مجاور دوری کرده و از تماس دست‌ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایند.

شرکت کنندگان در این آزمون هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده کرده و درصورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده نمایند.همچنین در صورت داشتن سئوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایند.

در پایان آزمون نیز تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر شده و به پیام‌هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنند.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.