توییتر امنیت پروفایل سیاستمداران را در آستانه انتخابات آمریکا ارتقا می‌دهد

توییتر از ارتقا امنیت پروفایل نامزدهای انتخاباتی و دیگر اشخاص سیاسی «بلند پایه» در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، توییتر از این پس از کاربرانی که پسورد ضعیفی برای پروفایلشان انتخاب کرده‌اند، می‌خواهد تا گذرواژه قوی‌تری انتخاب کرده و آنها را به فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای تشویق می‌کند.توییتر همچنین گزینه Password Reset Protect را به طور پیش‌فرض فعال می‌کند تا از درخواست‌های جعلی برای تغییر پسورد جلوگیری کند.

توییتر همچنین اقدامات زیر را برای ارتقا امنیت اکانت‌ها انجام می‌دهد:

  • تشخیص بهتر فعالیت‌های مشکوک و اطلاع رسانی سریع به کاربر برای حفاظت از اکانت
  • افزایش سپرهای دفاعی لاگین جهت جلوگیری از تلاش هکرها برای کنترل اکانت
  • پشتیبانی سریع برای بازیابی اکانت جهت اطمینان از حل و فصل سریع مشکلات امنیتی پروفایل

توییتر می‌گوید سیاست جدید برای سیاستمداران ایالتی و فدرال، افراد وابسته به احزاب سیاسی، کمپین‌های انتخاباتی، کاندیدهای مجلس نمایندگان، سنا یا فرمانداری اجرا خواهد شد. «خبرگزاری‌های اصلی آمریکا و خبرنگاران سیاسی» نیز باید از سیاست جدید پیروی کنند.

قانونگذاران آمریکا پس از هک گسترده پروفایل افراد مشهور از توییتر به خاطر تلاش ناکافی برای حفاظت از اکانت‌ها انتقاد کردند. در پی این حمله که تیر ماه امسال رخ داد، پروفایل اشخاصی همچون باراک اوباما، جو بایدن، ایلان ماسک و بیل گیتس هک شد. یک نوجوان اهل فلوریدا و دو نفر دیگر به اتهام دست داشتن در این حمله دستگیر شدند.

توییتر در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مبارزه علیه پخش اخبار جعلی را افزایش داده است. این شرکت حدوداً یک هفته قبل قوانین خود را بروز کرد و از برچسب گذاری بیشتر توییت‌های حاوی اطلاعات غلط یا گمراه کننده در مورد انتخابات خبر داد. این شبکه اجتماعی همچنین سه روز قبل از اختصاص بخشی از این پلتفرم به اخبار انتخابات خبر داد که تحت تب US elections در صفحه Explore قابل دسترسی است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.