رسانه خبری این تیتر

انگشت اتهام لمپارد به سوی بازیکنان چلسی

پس از شکست ۲-۰ چلسی برابر لستر، حالافرانک لمپارد، سرمربی این تیم می گوید دیگر کنترلی بر آینده خود ندارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، پس از شکست برابر لستر، حالا فشارها روی سرمربی چلسی از قبل هم بیشتر شده است.

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی، با افزایش فشارها تایید کرده که آینده‌اش دیگر از کنترل او خارج است.

شاگردان فرانک لمپارد با این شکست، پنجمین باخت خود در هشت بازی گذشته چلسی در لیگ برتر را تجربه کرند و لستر نیز در شبی که شایسته پیروزی بودف به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد.

پس از این شکست، گمانه‌زنی ها راجع به آینده لمپارد روی نیمکت چلسی افزایش یافته و این سوال مطرح است که آیا رومن آبراموویچ، مالک چلسی، همچنان به لمپارد در این تیم فرصت خواهد داد؟

فرانک لمپارد پس از شکست برابر لستر، راجع به آینده‌اش در این تیم گفت: “من کنترلی روی آن ندارم. این سوال در هفته های گذشته مدام از من پرسیده شده. من درک می کنم و این درست یا غلط انتظاری است که باشگاه دارد.

من این شغل را با دانستن این موضوع که این تیمی نیست که آماده رقابت باشد و روزهای سختی در پیش خواهم داشت، پذیرفتم. ما محرومیت داشته‌ایم، بازیکنان جوانی داریم، بازیکنان جدیدی داریم که می شود دید در تلاش برای رسیدن به آمادگی و جا افتادن در تیم هستند. در این لحظه باید بجنگیم.”

لمپارد بار دیگر تقصر این شکست را به گردن بازیکنان‌اش انداخت و گفت: “بازیکنانی هستند که به آن خوبی که باید بازی نمی کنند. من خودم بازیکن بوده‌ام و بازیکنان تنها کسانی هستند که می توانند با این وضعیت کنار بیایند.

شکل کلی بازی ما کند، تنبل و با عدم تمایل به دویدن بود که با نداشتن اعتماد به نفس همراه بود. ما از تیم بهتر در زمین شکست خوردیم.

اگر به ترکیب تیم نگاه کنید می بینید که اینها بازیکنانی جوان و یا بازیکنانی هستند که در لیگ های دیگر بازی می کردند و یا قرض داده شده بودند و یا تا همین یکی دو فصل پیش در چمپیونشیپ حضور داشتند.

انتظار زیادی است که بخواهید یک شبه تبدیل به جان تری شوند!”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.