رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اینستاگرام حالا اجازه می‌دهد در پست‌های کاروسل از موسیقی استفاده کنید

شبکه اجتماعی متعلق به شرکت متا برای نمایش ویژگی جدید خود با «اولیویا رودریگو»، خواننده پاپ همکاری کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، اینستاگرام از چند ویژگی جدید رونمایی کرد که یکی از آن‌ها به کاربران اجازه می‌دهد تا در پست‌های کاروسل (Carousel) خود که شامل ۱۰ ویدیو یا عکس یا ترکیبی از هر دو می‌شود، از موسیقی استفاده کنند.

شبکه اجتماعی متعلق به شرکت متا برای نمایش ویژگی جدید خود با «اولیویا رودریگو»، خواننده پاپ همکاری کرده است و او با انتشار یک پست کاروسل جدید، علاوه بر آهنگ جدید خود که «?bad idea right» نام دارد، آن را به نمایش گذاشته است.

اگر این قابلیت برای شما آشنا به‌نظر می‌رسد، باید اشاره کرد که تیک‌تاک نیز از سال گذشته آن را به کاربران خود ارائه می‌کند. اینستاگرام در پست وبلاگ خود نوشت:

«چه مجموعه‌ای از خاطرات تابستانی یا لحظاتی از لنز دوربین خود را قصد داشته باشید با دیگران به اشتراک بگذارید، اکنون می‌توان به پست‌های کاروسل خود موسیقی اضافه کنید.»

سایر ویژگی‌های جدید اینستاگرام

اینستاگرام همچنین راه جدیدی برای همکاری کاربران در یک پست یا یک Reels ارائه کرده است. به گفته شبکه اجتماعی متعلق به متا، اکنون کاربران می‌توانند حداکثر از سه دوست خود به‌عنوان نویسنده مشترک یک پست دعوت کنند. این پست که توسط چندین کاربر منتشر می‌شود، به تمام مخاطبان آن‌ها نمایش داده خواهد شد. اولین‌بار در سال ۲۰۲۱ ویژگی Collabs راه‌اندازی شد که از طریق آن کاربران می‌توانند یک پست را با همکاری دیگران منتشر کنند.

علاوه‌براین، اینستاگرام نحوه عملکرد استیکر «Add Yours» که اولین‌بار سال ۲۰۲۱ از راه رسید را تغییر داده است تا اکنون کاربران را به شرکت در یک چالش یا استفاده از یک هشتگ تشویق کنید.

درنهایت، اینستاگرام اشاره کرده که قصد دارد مجموعه موسیقی خود را در هفته‌های آینده به کشورهای بیشتری ارائه کند، هرچند هنوز نام کشورها یا تاریخ خاصی اعلام نشده است.

در چند وقت گذشته قابلیت‌های زیادی مربوط به موسیقی در دسترس کاربران اینستاگرام قرار گرفته است تا بتوانند سلیقه خود را نشان دهند. این شرکت اخیراً قابلیت اضافه‌کردن موسیقی به ویژگی Notes را نیز در دسترس کاربران خود قرار داده بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.