رسانه خبری این تیتر

این بازی بیشترین جستجو در گوگل را داشته است

همان‌طور که با نزدیک شدن به اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی انتظار می‌رفت، گوگل لیستی از محبوب‌ترین عبارات جستجو شده طی سال جاری را منتشر کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، با توجه به این لیست، بازی فورتنایت توانست با کنار زدن دیگر عناوین، در صدر لیست جستجو شده ترین بازی‌های سال قرار گیرد.

بسیاری از علاقه مندان به بازی‌هایی ویدیویی انتظار داشتند تا عناوینی همچون Red Dead Redemption 2 ،God of War یا حتی Call of Duty: Black Ops 4 را در صدر لیست محبوبترین بازی‌های جستوجو شده در سال ۲۰۱۸ ببینند اما همه‌گیر بودن فورتنایت و رایگان بودن این بازی، صدرنشینی آن را قابل انتظار می‌کرد.

در رتبه‌های دوم و سوم لیست جستجو شده ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ میلادی، به ترتیب عناوین Red Dead Redemption 2 و Fallout 76 قرار گرفته‌اند. قرار گرفتن جدیدترین ساخته راکستار در رتبه‌های بالای لیست دور از ذهن نبود اما قرار گیری فال اوت ۷۶ در رتبه‌ی سوم یک غافل گیری محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید لیست را به صورت کامل مشاهده کنید:

Fortnite
Red Dead Redemption 2
Fallout 76
Far Cry 5
God of War
Monster Hunter: World
Sea of Thieves
Call of Duty: Black Ops 4
Kingdom Come: Deliverance
Zombs Royale

فورتنایت امروزه به یک پدیده‌ی فرهنگی تبدیل شده است که نه تنها زندگی کودکان و نوجوانان، بلکه والدین را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. چند ماه قبل، وبسایت وال استریت ژورنال با انتشار گزارشی مدعی شد برخی والدین به دنبال استخدام مربی برای موفقیت فرزندانشان در فورتنایت هستند.

این بازی نه تنها در رتبه‌ی نخست لیست محبوبترین بازی جستجو شده سال ۲۰۱۸ قرار گرفت، بلکه توانست به محبوبترین عبارت جستجو شده در بخش گیف‌های گوگل تبدیل شود.

در گزارش ذکر شده که این کودکان به خاطر عملکرد ضعیف در این بازی بتل رویال مورد تمسخر دیگران قرار می‌گرفتند، به همین دلیل والدینشان تصمیم به انجام چنین کاری گرفتند.

در گزارش دیگری نیز ادعا شد که اعتیاد شدید یک دختر ۹ ساله به فورتنایت، او را از رفتن به توالت بازداشته بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.