رسانه خبری این تیتر

بازداشت دوباره یک فوتبالیست به اتهام تجاوز

فوتبالیستی شاغل در لیگ برتر انگلیس به اتهام تجاوز توسط پلیس این کشور بازداشت شده است، این دومین مرتبه بازداشت او پس از آزاد شدن با قید وثیقه است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، امروز صبح اعلام شد فوتبالیستی که در یکی از باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس بازی می‌کند به اتهام تجاوز از سوی پلیس انگلیس بازداشت شد. اما عجیب این که، فوتبالیست مورد اشاره بعد از آزاد شدن با قید وثیقه، بار دیگر، این بار به اتهام تجاوز به فردی دیگر دوباره بازداشت شده است.

نام این فوتبالیست لیگ برتری هنوز فاش نشده چرا که طبق قانون انگلیس، تا زمانی که اتهام این فوتبالیست در دادگاه اثبات نشده و او محکوم نشود رسانه‌ها مجاز به فاش کردن نام او نیستند.

روزنامه گاردین که به نام این فوتبالیست اشاره نکرده مدعی است او یکی از بازیکنان مشهوری است که در لیگ برتر بازی می‌کند. این فوتبالیست امروز ظهر بعد از دستگیری اولش به قید وثیقه آزاد شد و قرار بود در ماه آگوست در دادگاه حاضر شود. اما در همین حین خبر رسید که او بلافاصله به اتهام تجاوز به فردی دیگر دوباره بازداشت شده. او سپس با قرار وثیقه‌ای دیگر آزاد شده تا در زمان مقرر در دادگاه شرکت کند. او حالا باید به اتهام دو تجاوز در مقابل دادگاه قرار بگیرد.

روزنامه انگلیسی گاردین می‌گوید این متهم فردی است ۲۹ساله که در یکی از باشگاه‌های بزرگ لیگ برتر بازی می‌کند. اطلاع دیگری که گاردین درباره این فوتبالیست فاش کرده این است که او امروز در خانه‌اش در شمال لندن بازداشت شده.

بر اساس گزارش گاردین، شکایت اول از این فوتبالیست به ماجرایی برمی‌گردد که ماه گذشته اتفاق افتاده. اما شکایت دوم از او به قضیه‌ای برمی‌گردد که تابستان گذشته رخ داده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.