رسانه خبری این تیتر

بازگشایی جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از بازگشایی محور کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی با اعلام بازگشایی محور چالوس و آزادراه تهران – شمال گفت: از ساعت ١٩:٣٠ دیروز دو محور کرج-چالوس و آزادراه تهران- شمال به دلیل وقوع آبگرفتگی و پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی مسدوده شده بودند که از حدود یک ساعت پیش و پس از انجام تمهیدات لازم و نیز رفع خطر این دو دوباره بازگشایی شده و تردد به آرامی در آنها در حال انجام است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از ترافیک روان در تمامی جاده‌های کشور است و تنها ترافیک پرحجم و روان در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و همچنین محور شهریار تهران حدفاصل میدان معادن تا شهر قدس و زرنان تا پل فتح گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره وضعیت جوی جاده‌ها نیز گفت: هیچگونه مداخله جوی در حال حاضر در جاده‌های کشور گزارش نشده است.

وی درباره محورهای مسدود شده نیز گفت: جاده امام‌زاده داوود همچنان و تا اطلاع بعدی مسدود است. همچنین دو محور ریگان – ایرانشهر و رودبار – زهکلوت – دلگان دو محور شریانی دارای انسداد هستند. در دو محور نیز محدودیت تردد با تغییر مسیر انجام شده که عبارتند از محور بندرخمیر – بندرلنگه در محدوده روستای کنخ که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین بندرخمیر – دژگان – بندرلنگه انجام می‌شود و محور اهرم – فراشبند که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین اهرم – برازجان – کلمه – بوشکان – فراشبند انجام می‌شود.

شیرانی با بیان اینکه محور لاسم – ارجمند تنها محور دارای انسداد فصلی است، گفت: محورهای جوزم – دهج، جیرفت – اسفندقه، رودبار – کهنوج، مهرستان – ایرانشهر، مهرستان – هیدوج و سی سخت – پادنا نیز جزو محورهای مسدود غیرشریانی است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از شروع حرکت از طریق تماس با این شماره از وضعیت جوی و ترافیکی معابر باخبر شوند و با توجه به آن مناسب‌ترین زمان و مسیر برای انجام سفر را انتخاب کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.