باز هم نیمار و یک رابطه جنجالی جدید!

ارتباط اینستاگرامی نیمار با یک مدل برزیلی باعث شد باز هم حواشی این بازیکن از اتفاق‌های فوتبالی‌اش بیشتر باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، نیمار کسی بود که او را ستاره بعد از نسل مسی و رونالدو می‌نامیدند. بازیکنی که ابتدا با انتخاب پاریس و پول زیادش از بازی در بهترین سطح‌های فوتبال اروپا خودش را محروم کرد و سپس حواشی زندگی شخصی‌اش او را حسابی مشغول کرد. در حالی که در این مدت لوکا مودریچ و روبرت لواندوفسکی بودند که گوی سبقت را از کریس و مسی گرفتند و خبری از نیمار نبود. ستاره برزیلی اما در حواشی ارتباطاتش یکی از بهترین‌های حال حاضر فوتبال است.

شروع با لایک

نیمار به خاطر فعالیت‌های مجازی خود حسابی در چشم است و پاپاراتزی‌ها کوچک‌ترین حرکت او را رصد می‌کنند. این‌بار نیمار ظاهراً به یک مدل اینستاگرامی و مجری تلویزیون علاقه خود را لو داده است. او یکی از عکس‌های خانم ملودی پنالور را در اینستاگرام لایک کرده و با همین لایک ساده حواشی زیادی به وجود آورده است به طوری که مارکا ادعا می‌کند نیمار در حال شروع آشنایی با این خانم است.

ملودی کیست؟

ملودی بیش از ۷۹۳ هزار دنبال‌کننده در صفحه اینستاگرام خود دارد. او در الچه اسپانیا متولد شده اما اکنون در جزیره لاکچری ایبیزا زندگی می‌کند. او ۹ سال با دیگر مجری ایبیزا کریستین هرز بود و اکنون حالا با نیمار در فضای مجازی آشنا شده است. فضای اینستاگرام باعث شده نیمار به صفحه این خانم ۲۸ ساله برود و ارتباط با او را آغاز کند.

حواشی زیاد نیمار

نیمار بسیار به فضای مجازی عادت دارد. روزی نیست که او از زندگی‌اش چیزی در اینستاگرام برای طرفدارانش منتشر نکند. شهرت جهانی، صفحه میلیونی، تیک آبی و ظاهر متفاوتش باعث شده در فضای مجازی با آدم‌های متفاوتی آشنا شود. آشنایی‌هایی که هیچ‌وقت برای نیمار تمامی ندارد و به سرانجام نمی‌رسد.

گابیلی چه شد؟

همین چند وقت پیش بود که داستان آشنایی او با گابیلا خواننده برزیلی لو رفت. خواننده‌ای که چندین ماه با نیمار ارتباط داشت و دو طرف در پاریس و سائوپائولو همدیگر را ملاقات می‌کردند. ظاهراً این رابطه نیمار هم چیزی جز رهایی برایش نداشته و فقط برای دو طرف فرصت سرگرمی بوده است. سرگرمی که برای نیمار به عنوان فوتبالیست تاپ چیزی جز ضرر ندارد.

فرق نیمار با مسی و کریس

حالا نیمار وارد داستان جدیدی شده که می‌تواند باز هم او را به حاشیه ببرد. حواشی که فقط و فقط او را از مسیر سوپراستار شدنش دور می‌کند و نشان می‌دهد زندگی سالم یک فوتبالیست مثل کریس و مسی تا چه اندازه در پیشرفتشان نقش دارد اما به راستی چرا نیمار به سطح مسی و کریس نمی‌رسد؟ قطعاً آرامش روانی این دو بازیکن که ازدواج کردند و چندین بچه‌ها دارند در زندگی نیمار وجود ندارد. همین عدم آرامش روانی ریتم زندگی منظم را از نیمار می‌گیرد و در نتیجه باعث افت کیفی او در زمین می‌شود. این در حالی است که مسی و رونالدوی پا به سن گذشته همچنان مثل نیمار در زمین می‌درخشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.