رسانه خبری این تیتر

با فدراسیون مردانه توافق کرده ام

«کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: هنوز قراردادی با فدراسیون فوتبال برای تمدید دوران حضورم در ایران امضا نکرده ام اما مردانه با هم توافق کردیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان درباره تمدید قراردادش با فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی تا پایان جام ملت های آسیا با بیان این مطلب افزود: ما هنوز قراردادی امضا نکرده‌ایم و فقط مردانه توافق کردیم و باید آن‌را وارد کاغذ کرده و امضا کنیم زیرا من هفت سال است که در ایران کار می‌کنم و یک اعتماد متقابل با بازیکنان پیدا کرده‌ام.

سرمربی تیم ملی ادادمه داد: نتایج خوب و بدی در هفت سال گذشته با تیم ملی ایران بدست آورده‌ایم اما مهمترین مطلبی که در این مدت فهمیدم این است اگر به این بازیکنان اعتماد کنید، آنها هم با قدرت به این اعتماد پاسخ می‌دهند.

کی روش افزود: این دیدار دوستانه برای ما اهمیت به سزایی دارد و از فدراسیون فوتبال ازبکستان در این خصوص تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه «هکتور کوپر» سرمربی تیم ازبکستان بازیکنان خوبی در اختیار دارد و بازی برابر تیم او دشوار خواهد بود، اظهار داشت: برای کوپر غیر از این دیدار آرزوی موفقیت می کنم اما تیم ایران کار خود را برای موفقیت در جام ملت های آسیا آغاز کرده است و ما این فرصت را داریم تا از بازیکنان جوان و با تجربه در کنار هم به خوبی استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره غیبت «سردار آزمون» مهاجم تیم ملی گفت: آزمون به دلایلی بعد از جام جهانی از تیم ملی کناره گیری کرد ولی این کناره گیری همیشگی و دائمی نیست زیرا وقتی آزمون از من درباره خداحافظی نظر خواهی کرد با آن موافقت کردم ولی قرارشد او پس از آنکه مشکلاتش را حل کرد به تیم ملی بازگردد.

کی روش با تاکید بر اینکه برای موفقیت در جام ملت های آسیا باید سخت تلاش کرد، افزود: برای رسیدن به این مهم باید انگیزه و شور و شوق بازیکنان را افزایش دهیم؛ البته بازی در جام ملت ها آسان نیست و تیم های خوب زیادی در این دوره حضور دارند.

دیدار ۲ تیم ملی فوتبال ازبکستان و ایران سه شنبه و از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه برگزار می شود.

هفدهمین دوره جام ملت های آسیا نیز از از پانزده دی تا ۱۱ بهمن ماه به میزبانی امارات برگزار می شود و ایران در این رقابت ها در گروه D با تیم های عراق، ویتنام و یمن هم گروه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.