بریتنی و سام اصغری فرزند خود را از دست دادند + تصویر

بریتنی و سام اصغری فرزند خود را از دست دادند. بریتنی با انتشار پستی خبر از سقط جنین خود داد.

اینتیتر – سحر زمانی؛ نزدیک به یک ماه پیش بود که خبر بچه دار شدن بریتنی و سام اصغری در صفحه اینستاگرامی این دو سلبریتی منتشر شد. حال با گذشت یک ماه بریتنی، خواننده و بازیگر آمریکایی به همراه سام اصغری در پستی اعلام کرد که فرزند خود را از دست داده اند.

بریتنی و سام در این پست نوشتند: با ناراحتی فراوان اعلام می کنیم که فرزند معجزه خود را در اوایل بارداری از دست دادیم. این زمانی ویرانگر برای هر والدینی است. شاید ما باید برای اعلام خبر بارداری صبر می کردیم اما برای به اشتراک گذاشتن این خبر خوب، بیش از اندازه هیجان داشتیم. عشق ما برای یکدیگر، قدرت و استحکام ماست. ما تلاش می کنیم تا خانواده زیبای خودمان را گسترش دهیم. ما بسیار سپاسگزار حمایت های شما هستیم و با مهربانی درخواست حریم خصوصی را برای گذرندان این زمان سخت داریم.

در ادامه تصویر پست بریتنی و سام اصغری را مشاهده خواهید کرد.

بریتنی و سام اصغری

حاملگی بریتنی از سام اصغری

در بیست و سوم فرودین ماه بریتنی و سام اصغری خبر از بچه دار شدن خود دادند. این دو سلبریتی با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرامی خود این خبر را با خوشحالی با طرفدارانشان به اشتراک گذاشتند. این خبر را می توانید در مطلب “بریتنی و سام اصغری بچه دار شدند” مطالعه کنید.

بریتنی و سام اصغری چگونه با هم آشنا شدند؟

در سال ۲۰۱۶ بود که بریتنی حین فیلمبرداری یکی از موزیک ویدیوهایش با سام اصغری آشنا شد و این دو رابطه خود را آغاز کردند. سام اصغری یک مدل ورزشی و هنر پیشه ایرانی و آمریکایی است. بریتنی و سام سال گذشته نامزدی خود را اعلام کردند.

بریتنی و سام اصغری بچه دار شدند

بریتنی از سال ۲۰۰۸ به دلیل مشکلات سلامت روانی تحت قیومیت پدر خود بود و در سیزده سال گذشته تلاش کرد تا این حکم را لغو کند. در سال گذشته پس از لغو این حکم توانست با سام اصغری ازدواج کند.

سن برینی و سام اصغری چقدر است؟

بریتنی و سام اصغری نزدیک به دوازده سال اختلاف سنی دارند. برینتی چهل ساله است و سام اصغری نیز بیست و هشت سال سن دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.