به‌روزرسانی جدید بازی Biomutant به زودی منتشر می‌شود

شرکت سازنده‌ی بازی Biomutant امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان قرار است در آینده‌ای نزدیک به دست هواداران برسد. در این به‌روزرسانی محتویات فراوانی را هم شاهد خواهیم بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، کمتر از یک ماه از انتشار بازی Biomutant می‌گذرد، اما می‌توان گفت که استقبال از آن بسیار خوب بوده است. با این حال، برخی از منتقدان نمرات خوبی را به این بازی ندادند. اعتقاد مشترک بسیاری از آن ها نیز این بود که مشکلات فراوانی در این اثر به چشم می‌خورد. به همین دلیل است که استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) تصمیم گرفته است تا به‌روزرسانی‌های فراوانی را به جهت رفع این نواقص در دسترس قرار دهد.

تا به حال نیز چندین به‌روزرسانی برای این عنوان عرضه شده و بازخوردهای خوبی پیرامون این موضوع به ثبت رسیده است. به‌روزرسانی ۱٫۵ بازی Biomutant از امروز بر روی فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفته و نسخه‌ی کنسولی آن قرار است خیلی سریع و طی روزهای آینده منتشر گردد. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، برخی از باگ‌های گیم‌پلی این اثر به حداقل می‌رسد و بنابراین بازی‌بازان با خیال راحت‌تری آن را تجربه خواهند کرد. همچنین عجیب است که به‌روزرسانی ۱٫۴ این بازی ایراداتی را با خود به این اثر آورده بود. خوشبختانه آن ایرادات نیز برطرف خواهند شد.

این برای تیم سازنده پایان کار نیست. این طور که پیداست، به‌روزرسانی ۱٫۵ بازی Biomutant صرفا به رفع مشکلات مربوط نمی‌شود و یک حالت کوچک اما سرگرم کننده را به منوی آن اضافه می‌کند. ضمنا گفته می‌شود که معماها و برخی از ماموریت‌های ساده‌ی این عنوان، کمی سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر از قبل خواهند شد. به گفته‌ی اکسپریمنت ۱۰۱، پشتیبانی از این بازی هنوز ادامه دارد و باید دید که در آینده چه محتویاتی به این اثر تزریق خواهد شد.

Biomutant یک بازی در ژانرهای اکشن و نقش‌آفرینی به صورت جهان‌باز است که بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس قابل تجربه است. شما در این عنوان باید کنترل موجود عجیبی را به دست گرفته و در دنیایی جذاب و پر رمز و راز به ماجراجویی بپردازید. سلاح‌های گرم و سرد بی‌شماری برای انتخاب و نبرد با دشمنان وجود دارد که نباید از آن‌ها غافل شد. همچنین قادر هستید تا از وسایل و حیوانات مختلف به منظور نقل مکان بهره ببرید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما همراهان همیشگی خواهیم رساند.

اکنون دیگران میخوانند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.