بیانیه تند باشگاه سپاهان علیه استقلال/ شما نماد و مجسمه اخلاق نیستید

روابط عمومی باشگاه سپاهان در اطلاعیه‌ای پاسخ اظهار نظرهای برخی دست اندرکاران باشگاه استقلال درباره جپاروف را داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبر آنلاین، به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، روابط عمومی این باشگاه در پاسخ به اظهار نظرها و توهمات برخی دست اندرکاران باشگاه استقلال تهران در موضوع جپاروف اطلاعیه ای را منتشر کرد.

«متأسفانه مدیران و دست اندرکاران محترم باشگاه استقلال مسیر اشتباهی را در پرونده آقای جپاروف انتخاب کرده‌اند. مدیران باشگاه سپاهان در تمامی گفته‌ها و نوشته‌های خود بارها اعلام کرده‌اند "به قول و قراری که داده‌ایم پایبندیم " ولی متأسفانه دوستان مرتباً با فرار به جلو درصددند مسئولیت اشتباهات خود در قبال بازیکن را به دوش باشگاه سپاهان بیندازند و بدین ترتیب با زیرکی از گفتن حقایق در خصوص چرایی رفتار امروز آقای جپاروف عبور کنند. به گفته دست اندرکاران باشگاه استقلال و کارشناسان عزیزی!! که در این باره نظر می‌دهند این بازیکن در اختیار شماست! پس چرا با وی قرارداد منعقد نمی‌کنید و به طور دائم نام سپاهان را بر زبان می‌آورید؟ از نظر باشگاه سپاهان همانگونه که به وکیل بازیکن اعلام شد، باشگاه استقلال تهران برای مذاکره و عقد قرارداد با آقای جپاروف در میان باشگاه‌های ایرانی در اولویت است و چنانچه استقلال نتواند با بازیکن قرارداد منعقد کند به مذاکره با جپاروف فکر می‌کنیم. اینکه به چه دلیلی آقایان در باشگاه استقلال به جای دلجویی از بازیکن به جهت اقدامات اشتباه خود و عدم توانایی در جلب رضایت وی برای عقد قرارداد جدید «با اتهاماتی ناروا که بعضا قابلیت پیگرد قضایی دارد» به اتهام‌زنی به دیگران می‌پردازند، جداً جای سؤال دارد!

دوستان چندین بار با ترفند خاصی در اظهار نظرهای خود باشگاه سپاهان را به پاسداشت اخلاق فرا خوانده‌اند. ظاهراً حافظه دوستان دچار مشکل شده است. مگر نه اینکه در اوایل فصل گذشته آقای پادوانی با مراجعه به فیفا به فسخ یکطرفه قرارداد خود با باشگاه سپاهان اقدام کرد و جالب اینکه در همان ایام خبر آوردند که وی در تمرینات استقلال حاضر شده است. منتهی در آن روز تصمیمم مدیریت باشگاه سپاهان بر این شد که با توجه به اینکه آقای پادوانی در تفکر فنی مربی وقت تیم فوتبال سپاهان جایگاهی نداشت و برای حفاظت از فوتبال بازیکن و با توجه به تماس سرمربی محترم باشگاه استقلال و اعلام نیاز ایشان به این بازیکن، با جدایی ایشان موافقت کند؛ والا نیک می‌دانستیم که فسخ یکطرفه بازیکن در آن زمان از اساس باطل است و بازیکن جریمه و همه عواملی که در این فسخ یکطرفه، مشوق!! بازیکن بودند تا مدتی از فوتبال محروم می‌شوند! منتهی به نظر می‌رسد سکوت باشگاه سپاهان در قبال این موارد باعث مشتبه شدن امر بر آقایان شده که حالا خود را در جایگاه معلم اخلاق یافته‌اند.

دوستان! باور کنید که شما نماد و مجسمه اخلاق نیستید و بهتر است کمی در اظهار نظرهای خود دقت کنید.

در پایان جا دارد پیشاپیش از هواداران باشگاه استقلال تهران به خاطر آزرده نمودن آنها از انتشار این اطلاعیه عذر خواهی کنیم. تا مدت‌ها به احترام شما و اسطوره‌های بزرگی که در باشگاه استقلال حضور داشته‌اند سکوت کردیم و خود را به نشنیدن زدیم، اما امروز سکوت بیشتر به منزله ظلم به باشگاه سپاهان و هواداران آن خواهد بود. چنانچه در جستجوی حقیقت هستید از مدیران باشگاه استقلال بخواهید تا با صداقت پرهیز از اتهام‌زنی به دیگران دلیل واقعی رفتار آقای جپاروف را به شما توضیح دهند».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.