رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بیانی: هر روز خبرهای بدی از استقلال می‌شنویم | آرامش را از نکونام گرفته‌اند

پیشکسوت تیم استقلال ضمن تأکید بر اینکه آرامش را از نکونام گرفته‌اند گفت که آبی‌پوشان با وجود شروع خوب در لیگ برتر نیاز به چند بازیکن در برخی از پست‌ها دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، شاهین بیانی درباره برتری ۳ بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: استقلال با همه مشکلات مدیریتی و عدم جذب بازیکنان مدنظر کادرفنی این بازی را برد و نشان داد در بدترین شرایط هم می‌تواند شانس قهرمانی داشته باشد ولی در طول فصل نیاز به بازیکنان جایگزین داریم. در برخی از پست‌ها در صورتی که یکی از مدافعان میانی یا کناری را نداشته باشیم دچار مشکل می‌شویم. در برخی از پست‌ها باید از دو بازیکن استفاده شود.

وی افزود: پرسپولیس به عنوان رقیب مستقیم علاوه بر حفظ بازیکنانش چند بازیکن جذب کرد. نیمکت‌نشینان پرسپولیس در هر تیمی می‌توانند در ترکیب اصلی قرار بگیرند و بازی کنند. در خط حمله سپاهان نفرات مدعی حضور در تیم ملی بازی می‌کنند و حتی برخی از آنها نیمکت‌نشین بودند. امیدوارم بازیکنان استقلال شرایط را درک کرده باشند و حالا که همه به نوعی می‌خواهند به این تیم ضربه بزنند با تعصب کمبودها را جبران کنند هر چند تیم بزرگی مثل استقلال نیاز به بازیکن بزرگ دارد.

پیشکسوت استقلال با اشاره به بحث‌هایی که درباره منتظر محمد، هافبک عراقی آبی‌پوشان و عدم ثبت قرارداد برخی بازیکنان به دلیل رعایت سقف قراردادها می‌شود، گفت: مشکلاتی که استقلال دارد با همه تیم‌ها متفاوت است. چرا فقط استقلال این مشکلات را دارد؟ مگر استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و جوانان نیستند، چرا نگاه یکسانی به این تیم دو نمی‌شود؟ هر روز از باشگاه استقلال خبرهای ناراحت کننده می‌شنویم. تنها نقطه مثبت و خبر خوش برای استقلال حضور جواد نکونام است که تیمش را رها نکرده و کار می‌کند.

بیانی با انتقاد از وضعیت مدیریت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: این باشگاه در دو سال چند بار مدیرعامل عوض کرده است؟ در زمانی که باید بازیکن بگیریم مدیران استعفا می‌کنند. هر این اتفاقات می‌تواند به روند تیمی استقلال لطمه بزند. سال گذشته با یک تساوی می‌توانستیم قهرمان شویم اما آنقدر مشکلات مدیریتی پیش آمد که تمرکز تیم از بین رفت. تصور نکنید چون استقلال بازی اول را با پیروزی شروع کرد شرایط خوبی دارد، عیار این تیم در بازی‌های سنگین مشخص می‌شود. این تیم نیاز به بازیکن دارد ولی هیچ اقدامی نشده است.

وی در واکنش به اظهارات چند روز پیش جواد نکونام مبنی بر اینکه برخی ارکان باشگاه استقلال قصد غرق کردن کِشتی استقلال را دارند، گفت: او درست می‌گوید. وقتی این صحبت‌ها می‌شود نشان دهنده اختلاف بین کادرفنی و مدیریت است. تیمی که قهرمانی می‌خواهد باید ابزار داشته باشد. تنها قهرمانی می‌تواند هواداران را راضی کند. استقلال در هفته سوم با سپاهان و در هفته پنجم با پرسپولیس بازی دارد و کارش خیلی سخت است. آیا نکونام ابزار مناسبی در اختیار دارد؟ از روز اول آرامش را از نکونام گرفتند ولی او پشت بازیکنانش ایستاده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.