رسانه خبری این تیتر

تحولات جدید در پلتفرم اینستاگرام

اینستاگرام اعلام کرد که کاربران از این پس قادر خواهند بود در بخش پیام‌های خصوصی (دایرکت) برای دوستان و مخاطبان موردنظر خود پیام صوتی ارسال کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، اینستاگرام که یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان به شمار می‌رود، به تازگی تغییر و تسخود ایجاد کرده و افزوده است تا شباهت بیشتری به اپلیکیشن‌های پیام رسان شود. در حقیقت به نظر می‌رسد که اینتساگرام می‌خواهد نخستین پلتفرمی باشد که مجموع قابلیت‌های یک اپلیکیشن پیام رسان و شبکه اجتماعی را در کنار یکدیگر داشته باشد و به کاربرنش این امکان را بدهد تا بتوانند بهتر و راحتتر با دوستان و مخاطبان خود در ارتباط باشند.

اینستاگرام در همین راستا روز گذشته اعلام کرد که کاربران می‌توانند از این پس در بخش دایرکت یا پیام‌های خصوصی به ارسال پیام‌های صوتی اقدام کنند که این قابلیت بدون شک یکی از پرطرفدارترین قابلیت‌هایی است که از سوی کاربران اینستاگرام درخواست شده بود.

هفته گذشته بود که قابلیت جدید دیگری تحت عنوان Close Friends به اینستاگرام اضافه شد که در آن کاربران می‌توانند استوری‌های خود را تنها برای تعداد محدودی از دوستانشان به اشتراک بگذارند.

ارسال پیام صوتی در دایرکت اینستاگرام بدون شکل است که کاربران می‌توانند با نگه داشتن آیکون میکروفون در بخش پایینی قسمت پیام‌های خصوصی صدای لحظه‌ای خود را ضبط کرده و آن را برای دوستانشان ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.