رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ترسناک‌ترین سیاه‌چاله‌ دنیا+تصاویر

کولوسئوم (Colosseum) از جاذبه‌های گردشگری بسیار مشهور دنیا است، در هر ساعتی که به این بنای تاریخی بروید می‌توانید از شکوه آن لذت ببرید.

به گزارش اینتیتر به نقل از لست سکند، کولوسئوم یک تماشاخانه و چیزی شبیه استادیوم‌های امروزی بود که در آن نبردهای انسان با انسان یا حیوان، تئاتر و اعدام اجرا می‌شد. تاریخچه‌ی این بنا پر از وحشت است و امروزه فقط مخروبه‌ی با شکوهی از آن باقی مانده است. اگر به کولوسئوم بروید حتماً با انبوه جمعیت مواجه می‌شوید و تورها هم فقط شما را به مسیرهای مشخص شده هدایت می‌کنند. در یک تور گردش جدید، گردشگران می‌توانند به صورت شبانه و دور از جمعیت توریست‌ها به گردش در مناطق ممنوعه بپردازند.

کولوسئوم

کولوسئوم

توری با عنوان «زیر نور ماه» به گردشگران دسترسی به طبقات و سیاه‌چاله و زیر زمین کولوسئوم را می‌دهد که در طول روز ورود به آن‌ها ممنوع است. این تور وی‌آی‌پی در هر شب فقط ۲۵ نفر را پذیرش می‌کند، پس دیگر خبری از شلوغی‌ روزانه در آن نیست.

کولوسئوم

کولوسئوم

در ابتدای این تور که از میدان ونیزیا شروع می‌شود، درباره‌ی تاریخ امپراطوران رم توضیحاتی داده می‌شود و سپس گردشگران به مکان‌های دیگر مثل تپه کاپیتول و انجمن رم باستان هدایت می‌شوند. بعد از رسیدن به کولوسئوم یک نمای کلی از روی طبقه‌ی چوبی نصب شده نمایش داده می‌شود. بعد از تماشای منظره‌ی زیبای کولوسئوم در زیر نور ماه و نورپردازی‌های نصب شده، نوبت به زیرزمین می‌رسد.

کولوسئوم

زیر زمین کولوسئوم یا همان زندان، جایی بوده که حیوانات و گلادیاتورها یا متهمان و برده‌ها در آنجا منتظر شروع نبرد می‌ماندند. یک آسانسور چوبی این مبارزان را به سطح میدان می‌آورد و بعد از رسیدن به میدان اصلی جنگ وحشتناکی در حضور هزاران تماشاگر شروع می‌شد.

کولوسئوم

این تور به دلیل خلوت بودن و زمان کافی برای تماشای ابعاد پنهان و توضیحات جالب راهنماها می‌تواند انتخاب اکثر گردشگران باشد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.