رسانه خبری این تیتر

ترسناک ترین انیمه های که باید ببینید!

اگر دنبال یک اثر مهیج و جدید می‌گردید، انیمه‌های سریالی و سینمایی وحشتناک و خون آلود، گزینه‌های مناسبی برای شما هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، درست همانطور که در زمینه سینمایی و تلویزیونی آثار ترسناک موفقی ساخته شده اند، در دنیای انیمه‌ها نیز می‌توان چنین آثار موفقی را پیدا کرد. در اینجا تعدادی از بهترین انیمه‌های سریالی در ژانر ترسناک که تاکنون تولید شده اند را می‌توانید ببینید.

از انیمه «هلسینگ» گرفته تا «زمانی که آن‌ها گریه می‌کنند»، گزینه‌های مناسبی برای علاقه‌مندان به انیمه آورده شده است. چه برای کسانی که تازه دیدن این آثار را شروع کرده اند یا حتی کسانی که ۹۰۰ قسمت سریال «وان پیس» را دیده اند.

دیگری (۲۰۱۲)

انیمه بلند «دیگری» برای وارد شدن به دنیای داستان‌های ترسناک ژاپنی انتخاب مناسبی است. این انیمه سینمایی داستان مرگ‌های عجیب و غریب، خشونت بار و مرموز تعدادی از دانش آموزان را روایت می‌کند. یک دانش آموز انتقالی در این بین مامور می‌شود که دلیل مرگ تعدادی از هم کلاسی هایش را کشف کند. او با دختری آشنا می‌شود که توانایی خاص دارد و می‌تواند با دنیای ماوراء طبیعی ارتباط برقرار کند. این انیمه با داستان ترسناک و مهیجی که دارد برای تازه واردها به ژانر ترسناک، انیمه بسیار جذاب خواهد بود.

خدمتکار سیاه پوش یا کوروشیتسوجی (۲۰۰۸ – ۲۰۰۹)

بیِل فانتوم‌هیو، یک پسر ۱۳ ساله و رئیس خدمکاران یک خانواده است. باوجود اینکه بسیار جوان است، از اعضای یک خانواده مهم نیز است که به ملکه انگلیس خدمت می‌کنند. این پسر توانایی بالایی در کاراگاهی دارد و به کمک پلیس لندن جرائمی را حل می‌کند. او با یک نیروی شیطانی توافق کرده تا به او برای این حل پرونده‌ها کمک کند. این نیرو قرار است به بیِل کمک کند قاتلان پدر مادرش را پیدا کند و انتقامش را بگیرد.

شبح بوگی‌پاپ (۲۰۰۰)

«شبح بوگی‌پاپ» یک سریال آنتولوژی است که همه داستان‌های آن حول یک افسانه قدیمی به نام بوگی پاپ روایت می شود. داستان این سریال در یکی از شهرهای ژاپن می‌گذرد و داستانی از چندین قتل مرموز را روایت می‌کند که گفته می‌شود همه آن‌ها زیر سر شخصیتی به نام «بوگی پاپ» است. این انیمه از آثاری است که بعد از دیدن هر قسمت، تلاش می‌کنید پازل‌ها و معماهای مربوط به آن را در ذهنتان حل کنید.

جشن اجساد: ارواح شکنجه شده (۲۰۱۳)

این سریال داستان زندگی تعدادی از دانش آموزان آکادمی کیساراگی است. مکانی که در گذشته شاهد قتل‌های وحشتناکی بوده است. تعدادی از دانش آموزان کنونی تصمیم می‌گیرند، برای بدرقه یکی از دوست هایشان مراسمی را ترتیب دهند که همیشه با هم باشند، اما این مراسم خوب پیش نمی‌رود و دانش آموزان بی هوش می شوند. بعد از بیدار شدن، آن‌ها خودشان را در مکانی عجیب می‌بینند، مکانی که قتل های دلهره آوری در آن صورت گرفته است. این سریال از یک بازی ویدیویی اقتباس شده و ۴ قسمتی است.

سرزمین عجایب مَرد مُرده (۲۰۱۱)

پسری جوان به نام گانتا ایگاراشی، زندگی عادی دارد تا اینکه موجود عجیبی را می‌بیند که با زره خون آلودش مقابل کلاس درس او ایستاده. این موجود که به آن «مرد قرمز» هم گفته می‌شود تمامی افراد کلاس، به غیر از گانتا را می‌کشد. گانتا زنده می‌ماند و مرد قرمز به او یک کریستال عجیب و غریب می‌دهد. بعد از این ماجرا، گانتا به عنوان عامل اصلی این قتل عام معرفی و به زندان محکوم می‌شود.

دفترچه مرگ (۲۰۰۶-۲۰۰۷)

داستان در مورد موجودی ناشناخته به نام شینیگامی است که به آن‌ها خدای مرگ نیز گفته می‌شود. این شینیگامی «ریوک» نام دارد و دفترچه مرگ خود را به دنیای انسان‌ها می‌اندازد. دفترچه‌ای که به صاحب آن این قدرت را می‌دهد با دانستن اسم یا دیدن چهره هر فرد، او را به قتل برساند. یک دانش آموز دبیرستانی به طور تصادفی این دفترچه مرگبار را پیدا می‌کند. او تصمیم می‌گیرد با این دفترچه تمام مجرمان جهان را به قتل برساند، اما در این راه خودش به شخصیت شرور داستان تبدیل می‌شود.

گانتز (۲۰۰۴)

گانتز داستان دو دوست به نام‌های کِی کورونو و ماسارو کاتو را روایت می‌کند که هر دو آن‌ها در یک تصادف مرگبار قطار جانشان را از دست می‌دهند و وارد بخشی از یک بازی نیمه پسامرگ می‌شوند، که در آن همراه با چندین نفر دیگر که به تازگی درگذشتند در مأموریت‌هایی مجبور به شکار و از بین بردن بیگانگانی مسلح به تجهیزات و ابزاری مرتبط با آینده می‌شوند. ماموریت آن‌ها این است که با پیروی از قوانین گانتز به امتیاز ۱۰۰ برسند.

هلسینگ (۲۰۰۱ -۲۰۰۲)

داستان مجموعه درباره یک سازمان سری و مخفی به نام هلسینگ است که هدف اصلی آن مبارزه با خون‌آشام‌ها، غول‌ها و موجودات فراطبیعی دیگر است که انگلستان را تهدید می‌کند. شخصیت اصلی داستان، خون‌آشامی قدیمی و قدرتمند به نام آلوکارد است که برای سازمان هلسینگ کار می‌کند.

ناکجاآباد موعود (۲۰۱۹)

داستان این انیمه سریالی در یک یتیم خانه روایت می‌شود که کودکان آن خیلی خوشحال هستند، اما این وضعیت خیلی پایدار نیست. آن‌ها تمام روز را صرف یادگیری و بازی می‌کنند و شخصی به نام «مادر» از آن‌ها مراقبت می‌کند و همیشه به آن‌ها می‌گوید که باید از یک دروازه دوری کنند. تعدادی از این بچه‌ها کنجکاو می‌شوند و تصمیم به فهمیدن راز این دروازه و آنچه که در پشت آن مخفی شده می‌گیرند. در نتیجه این کنجکاوی متوجه می‌شوند که در واقع به عنوان غذای موجوداتی ترسناک پرورش داده شده اند و پس از مدتی به سوی مرگ هدایت می شوند.

توکیو غول (۲۰۱۴)

زندگی در دنیای توکیو غول ترسناک است. در این اثر نه تنها باید مواظب مجرمان باشید بلکه باید مراقب غول‌هایی باشید که به شکل انسان هستند و از گوشت انسان‌ها تغذیه می‌کنند. در مرکز این داستان با پسری به نام کانکی آشنا می‌شویم که قربانی یکی از این غول‌ها می‌شود و بعد از سپری کردن ماجراهای عجیب و غریبی به نیم انسان و نیم غول تبدیل می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.