رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت

پرسپولیس با وجود جذب مهاجم برزیلی همچنان با بازیکنان قبلی به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود.

به گزارش اینتیتر به نقل از تازه‌نیوز، پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر مهمان صنعت نفت آبادان است. سرخ پوشان برای حفظ خود در کورس قهرمانی نیاز به کسب ۳ امتیاز دارد. شاگردان گل محمدی بعد از ناکامی مقابل فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک قصد دارند مقابل صنعت نفت آبادان برنده باشند. با توجه به پیروزی سپاهان در هفته نوزدهم، پرسپولیسی‌ها محکوم به پیروزی هستند.

عد از حضور شیخ دیاباته و عیسی آل کثیر کادر فنی پرسپولیس ترجیح می‌دهد از سیستم پایه ۲-۴-۴ استفاده کند. محرومیت و سرماخوردگی ترکیب پرسپولیس را با تغییرات کمی مواجه کرده است.

دروازه‌بان:

در این دیدار علیرضا بیرانوند به دلیل کارت قرمز مقابل آلومینیوم اراک مقابل صنعت نفت آبادان غایب است. با این اوصاف احمد گوهری مقابل تیم سابق خود در چارچوب قرار می‌گیرد.

خط دفاع:

در قلب خط دفاع گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی گنجی به زوج هماهنگی تبدیل شدند و به جز شرایط خاص همچنان در جایگاه خود ثابت هستند. در دفاع راست دانیال اسماعیلی‌فر و وحید امیری در سمت چپ دفاع به کار خود ادامه می‌دهد. در صورت خستگی امیری، شاید علی نعمتی به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شود.

خط میانی:

یحیی گل‌محمدی در خط میانی ترجیح می‌دهد به صورت همزمان از دو هافبک دفاعی استفاده کند که احتمالاً زوج میلاد سرلک و سینا اسدبیگی نفرات مورد انتخاب این سرمربی هستند. البته اسدبیگی در مواقع نیاز می‌تواند به بازیسازی تیمش بیشتر کمک کند.

سروش رفیعی و محمد عمری دو هافبک دیگری هستند که در ترکیب سرخ‌پوشان قرار می‌گیرند. شاید اگر مهدی ترابی با سرماخوردگی روبرو نمی‌شد در ترکیب اصلی تیمش قرار می‌گرفت.

خط حمله:

با وجود جذب مهاجم برزیلی او در این مسابقه حاضر نیست. عیسی آل کثیر و شیخ دیاباته در این مسابقه به عنوان بازیکن فیکس به میدان می‌روند. آل کثیر سابقه بازی در نفت آبادان را دارد و با جو ورزشگاه تختی آبادان کاملاً آشنا است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس به شرح زیر است:
احمد گوهری، گئورگی ولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، محمد عمری، شیخ دیاباته، عیسی آل کثیر.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.