رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تغییرات گسترده در راه پرسپولیس است

به نظر می رسد که یحیی گل محمدی در دیدار برابر صنعت نفت آبادان تغییرات زیادی را در ترکیب تیم به وجود آورد.

به گزارش اینتیتر به نقل از شفقنا، پرسپولیس در یکی از بازی های حساس هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

سرخ پوشان نیم فصل دوم را خوب آغاز کردند و در دیدار برابر ذوب آهن به پیروزی دست پیدا کردند تا جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کنند و با حریفان فاصله گیرند اما تیم در دو بازی اخیر ناامید کننده بوده و با شکست برابر فولاد و تساوی ناامید کننده در تهران برابر آلومینیوم صدر جدول رده بندی را از دست داد.

یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از دیدار برابر آلومینیوم اظهار کرد: ” برخی اجازه نخواهند داد من در یک سال و نیم آینده به جام برسد و به همین خاطر در بازی‌های بعدی پرسپولیس از بازیکنان امید در ترکیب تیمش استفاده خواهد کرد.»

به نظر می رسد که یحیی گل محمدی این سخن را کاملا جدی گفته است چرا که ۱۰ بازیکن امیدها را به اردو فرا خوانده و حتی از باشگاه خواسته که مجوز حضور آنها در دیدار برابر صنعت نفت را صادر کند

از طرف دیگر پرسپولیس نیاز به پیروزی مبرم در این بازی دارد و به همین خاطر باید منتظر هجومی تر شدن ترکیب تیم خواهیم بود. به احتمال خیلی زیاد در این بازی برای نخستین بار شاهد زوج آل کثیر و دیاباته خواهیم بود و از طرف دیگر هم سروش رفیعی در ترکیب اصلی به میدان رود و این نشان می دهد که در دیدار برابر تیم آبادان شاهد یک پرسپولیس متفاوت خواهیم بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.