رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تلاش وزارت ورزش برای بخشیده شدن تماشاگران پرسپولیس در آسیا

محمد پولادگر می‌گوید وزارت ورزش تمام تلاش خود را برای بخشودگی تماشاگران پرسپولیس خواهد کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در خصوص تفاهم‌نامه با عربستان در حوزه ورزشی گفت: در مورد تفاهم‌نامه با کشورها من دوست دارم به دیپلماسی ورزشی اشاره کنم ک دیپلماسی کارا، زود بازده و سریع الوصول است و از دیپلماسی سیاسی فوی‌تر است. امیدوارم کشور عزیزمان در حوزه دیپلماسی ورزشی در سال‌های پیش رو استفاده بیشتری کند و بخش دیپلماسی سیاسی هم به بخش ورزشی توجه بیشتری کند.

وی افزود: قبلا این توجه کمتر بود اما در دولت جدید این تفاهم شکل گرفته است. ما جلسه مهمی با وزیر امور خارجه داریم و میدانم این را در دستور کار دارند.

او در خصوص مشکلات ورزشگاه آزادی گفت: برای مشکلات تدابیر شده و دولت در حال سرمایه گذاری است. اگر در شرایطی نباشیم که سیستم را اصلاح کنیم و شرایطی فراهم نکنیم که سایر کشورها بیایند اینجا و رویداد ورزشی برگزار کنیم، ساخت و ساز ما به تاخیر میخورد.

پولادگر درباره احتمال حضور تماشاگران در ورزشگاه برای بازی پرسپولیس النصر گفت: امیدواریم این اتفاق بیفتد و همه این تلاش را می‌کنیم که تماشاگران حضور داشته باشند.

معاون وزیر راجع به روند بازسازی ورزشگاه آزادی اظهار داشت: من اطلاع دقیق ندارم اما میدانم همه در تلاش هستند مشکلات حل شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.