رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تمرین بازیکنان سپاهان قبل از دیدار با زنیت + تصویر

تیم فوتبال سپاهان امروز از ساعت ٢٠ در یک دیدار تدارکاتی سطح بالا به مصاف زنیت روسیه می‌رود.

به گزارش اینتیتر به نقل از پارس فوتبال، سپاهان هفته چهارم لیگ برتر را هم با پیروزی پشت سر گذاشت، تا چهار هفته ابتدایی مسابقات لیگ بیست و سوم را با امتیازات کامل و به عنوان صدرنشین تمام کرده باشد.

پس از چند روز استراحت تمرینات تیم فوتبال اصفهان بار دیگر آغاز شد و آنها بامداد سه‌شنبه برای انجام بازی دوستانه برگشت مقابل زنیت راهی روسیه شدند.

با این حال مورایس در این اردو با غیبت چندین بازیکن اصلی خود مواجه است. پیام نیازمند، محمد دانشگر، رامین رضائیان و شهریار مغانلو چهار بازیکن سپاهان هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارد. حسین‌نژاد، قربانی و یوسفی هم ٣ بازیکن سپاهان هستند که در تاشکند به تیم امید کمک می‌کنند.
همچنین مورایس محمد کریمی، کاوه رضایی و امید نورافکن را هم به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

در این شرایط اگرچه مورایس کار سختی برای انتخاب ترکیب ١١ بازیکن اصلی به ویژه در پست دفاع راست و خط میانی دارد، اما حضور بازیکنانی نظیر احمدزاده، پهلوان، دابو، عیسی آل کثیر و البته بازگشت رضا اسدی سبب خواهد شد تا بار دیگر شاهد حضور یک خط هجومی قدرتمند از سوی سپاهان در زمین باشیم.

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل زنیت:
نیما میرزازاد- نیلسون جونیور، سیاوش یزدانی، میلاد زکی‌پور، هادی محمدی، برایان دابو، ارشیا سرشوق، احسان پهلوان، رضا شکاری، رضا اسدی و عیسی آل‌کثیر.

تصویر

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.