رسانه خبری این تیتر

ثبت‌نام یارانه خرید خودرو آغاز شد

سایپا فروش فوق‌العاده چهار محصول ساینا S، کوییک با گیربکس معمولی، تیبا sx و وانت ۱۵۱ را از امروز به مدت دو روز آغاز کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از تجارت نیوز،‌ سایپا فروش فوق‌العاده چهار محصول ساینا S، کوییک با گیربکس معمولی، تیبا sx و وانت ۱۵۱ را از امروز به مدت دو روز آغاز کرد. متقاضیان ثبت‌نام باید در سامانه شرکت سایپا به آدرس http://saipacorp.com/ مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

بررسی‌ها نشان می‌دهد که سایت ثبت‌نام با اختلال همراه است و امکان ثبت‌نام وجود ندارد.

با وجود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی و زیان انباشته و کیفیت پایین محصولات، ایران خودرو و سایپا همچنان به طرح‌های فروش خود ادامه دهند. در این نوبت از ثبت‌نام خودروهای زیر فروخته می‌شوند:

ساینا S

یکی دیگر از خودروهای موجود در این دور از طرح خودرو بدون قرعه‌کشی برای مادران، ساینا S است. قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۶۹ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان است.

کوئیک با گیربکس معمولی

متقاضیان همچنین در هنگام ثبت‌نام در در این دور از پیش فروش سایپا، از امکان خرید کوئیک با گیربکس معمولی نیز برخوردارند. قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۶۸ میلیون و ۶۱ هزار به فروش می‌رسد.

تیبا SX موتور M15

متقاضیان همچنین در هنگام ثبت‌نام برای توزیع یارانه سایپا (بهمن ۱۴۰۰) از امکان خرید تیبا SX موتور M15 برخوردارند. قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۱۹ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان است.

2 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    ماکه‌پولمون‌براخرجیمون‌همون‌یارانه‌هسته‌چکاربایدکرد

  2. تونیدی می گوید

    ماکه‌پولمون‌براخرجیمون‌همون‌یارانه‌هسته‌چکاربایدکرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.