رسانه خبری این تیتر

جانی دپ از مشکلات جنسی رنج می برد

امبر هرد و جانی دپ در ماه آوریل، شش هفته در ویرجینیا به دادگاه رفتند تا درباره اتهامات سوء رفتارهای این زوج صحبت کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، آنها در سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند، اما کمی بیش از یک سال بعد، قبل از طلاق رسمی در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر جدا شدند. به تازگی اسنادی از این دادگاه علنی شده است و نشان می دهند که امبر هرد ادعا می کند، جانی دپ از اختلال نعوظ رنج می برد و این وضعیت او را به حدی عصبانی کرده است که منجر به تجاوز جنسی به امبر هرد با یک بطری شده است.ماجرای اختلال نعوظ جانی دپ و ادعاهای امبر هرد چیست؟با توجه به مدارک منتشر شده از روز ۲۸ مارس در آن دادگاه، وکلای امبر هرد گفته اند: «اگرچه آقای دپ ترجیح می دهد وضعیت اختلال نعوظ خود را فاش نکند، چنین وضعیتی کاملاً به خشونت جنسی، از جمله عصبانیت جانی دپ و استفاده از شیشه برای تجاوز به امبر هرد مرتبط است». وکلای هرد استدلال می کنند که وضعیت پزشکی ادعایی دپ همان علتی است که به رفتار خشونت آمیز او با همسر سابقش منجر شده است. تیم حقوقی امبر هرد ادعا می‌کند که وضعیت پزشکی دپ باعث می‌شود که او عصبانی و آشفته شود و همین وضع، او را به سمت خشم و پرخاشگری سوق می‌دهد.ماجرای اختلال نعوظ جانی دپ و ادعاهای امبر هرد چیست؟هرد ادعا کرده است که دپ برای اختلال نعوظ خود دارو مصرف می‌کرد، ولی عملکرد ضعیفش فقط منجر به عصبانیت بیشتر او می شد. هرد می گوید: «در یک مورد وقتی جانی با این مشکل رو به رو شد، مرا روی تخت پرت کرد، چندین بار این کار را انجام داد و با عصبانیت خودش را به من تحمیل کرد.»

این بازیگر همچنین گفت که دپ زمان زیادی را با دوستانش در حال نوشیدن الکل می‌گذراند، از جمله با پدر خودش دیوید هرد و مریلین منسون، که منجر می شد او با میل به آزار جنسی و کلامی بیشتری به خانه باز گردد. وکلای جانی دپ با توجه به اسناد دادگاه این رفتار را غیرممکن دانستند.ماجرای اختلال نعوظ جانی دپ و ادعاهای امبر هرد چیست؟هرد همچنین مدعی شد که علیرغم اصرار دپ مبنی بر اینکه از او به طور کامل حمایت و مراقبت می کند در تمام مدتی که او و دپ با هم در ارتباط بودند، هرد خودش تامین هزینه های مالی خود را بر عهده داشته است.

او گفت: «جانی می خواست کاملاً مالک من باشد، او در هر کاری با من مبارزه می کرد. نحوه صحبت کردن او در مورد بازیگران زن شاغل، نفرت انگیز بود. هنرپیشه زن بودن برایش گناه بود، برایش مساوی با فاحشگی بود.»ماجرای اختلال نعوظ جانی دپ و ادعاهای امبر هرد چیست؟هرد در ماه مه در جایگاه ایستاد تا شهادت دهد که شوهر سابقش در سال ۲۰۱۵ با یک بطری به او تجاوز کرده و تهدید کرده است که صورت او را با آن زخمی خواهد کرد. او در حالی که اشک می ریخت و به سختی نفس می‌کشید، گفت: «نمی‌دانستم که بطری شکسته است یا نه. من نمی توانستم آن را احساس کنم. من نمی توانستم چیزی را احساس کنم». اسناد دادگاه نشان می دهد که حمله ادعایی در همان زمانی رخ داده است که انگشت دپ قطع شده بود. جانی دپ ادعا می کند زمانی که در استرالیا بودند، هرد بطری ای را به سمتش پرتاب کرده است.ماجرای اختلال نعوظ جانی دپ و ادعاهای امبر هرد چیست؟بر اساس اسناد افشا شده، ظاهرا خواهر هرد به رئیسش گفته است که امبر، یک بطری را به سمت جانی دپ پرتاب کرده که منجر به قطع انگشت او شده است. جنیفر هاول، دوست سابق و رئیس خواهر امبر هرد زمانی را به یاد می آورد که دپ و هرد، هر دو در استرالیا بودند و دپ مشغول فیلمبرداری پنجمین قسمت فیلم «دزدان دریایی کارائیب» بود، در آن زمان خواهر امبر در دفتر فریاد زد «او (امبر هرد) انگشت لعنتی اش را قطع کرد». وقتی از او پرسیده شد که آیا هنریکز مشخص کرده است که «او» و «او» در این سناریو چه کسانی هستند، هاول پاسخ داد: «امبر و جانی بودند.»ماجرای اختلال نعوظ جانی دپ و ادعاهای امبر هرد چیست؟

ماجرای اختلال نعوظ جانی دپ و ادعاهای امبر هرد چیست؟هرد ایجاد جراحت توسط او را انکار کرد و گفت که دپ در هنگام خشمش در مستی، به خود صدمه زده است. دپ همچنین به دادگاه گفت که در آن زمان به پزشک در مورد نحوه آسیب دیدگی انگشتش دروغ گفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.