رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جایگزین باورنکردنی ستاره جدا شده استقلال ؛ با مهدی قایدی جدید نکونام آشنا شوید

در دیدار مقابل صنعت نفت جعفر سلمانی در پست وینگر چپ به میدان رفت و جانشین ستاره فصل قبل استقلال شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از صد آنلاین، پس از جدایی مهدی قایدی از استقلال، تصور حضور یک ستاره نامدار ایرانی یا یک بازیکن خارجی با کیفیت در این پست را تصور می‌کردند اما در اولین دیدار استقلال، جعفر سلمانی جانشین قایدی در سمت چپ خط حمله استقلال شد.

سلمانی در حالی مقابل تیم سابق خود قرار گرفت که در پستی جدید و هجومی به میدان رفت، عملکرد او در این مسابقه بد نبود اما در حملات استقلال نقش کمرنگی داشت.

استقلال در این پست یک بازیکن تخصصی به نام مهرداد محمدی را دارد و الباقی بازیکنان کاندید در این پست غیرتخصصی هستند که نکونام در اولین بازی تصمیم گرفت از بازیکنی که آگاهی محیطی بیشتری نسبت به کناره‌های زمین دارد استفاده کند.

این تصمیم نکونام و دارایی‌های استقلال روی نیمکت به خوبی نشان می‌دهد که استقلال در فصل نقل و انتقالات عملکرد‌ خوبی نداشته است و در همین ابتدای فصل استفاده از بازیکنان غیرتخصصی در پست‌های کلیدی گواه این موضوع است.

البته با حضور محمدی شرایط استقلال در خط حمله بهتر خواهد شد اما در صورت مصدومیت و محرومیت یا افت این بازیکن، رقیب بزرگی برای ایجاد چالش برای مهرداد وجود ندارد.

استقلال روز گذشته موفق شد با نتیجه ۳-۰ از سد نفت آبادان عبور کند و نقش مدافع کناری آنها در طراحی حملات بیش از سلمانی در پست غیر تخصصی بود؛ جلالی موفق به ارسال ۲ پاس گل شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظر
  1. ranji می گوید

    نظری ندارم

  2. غریبه می گوید

    برام مهم نیست

  3. ایرانی می گوید

    فعلآاول کاراست هیچ چیزقابل پیش بینی قطعی نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.