رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جدایی دو مهاجم نیمکت‌نشین استقلال قطعی شد

دو ستاره باتجربه استقلال در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته‌اند و فصل جدید را در تیم دیگری شروع می‌کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، جواد نکونام سرمربی استقلال بعد از بررسی‌های طولانی درباره لیست بازیکنان خود به برخی نتایج دست پیدا کرده و حالا تکلیف برخی نفرات را مشخص می‌کند. نکونام از ابتدای حضور در استقلال تاکید زیادی داشت که تیمش لیست مازاد نداشته باشد و به همین خاطر از همه بازیکنان تحت قرارداد خواست به تمرین بروند و کارشان را دنبال کنند.

حالا اما با بررسی شرایط موجود و پر بودن لیست بازیکنان او تصمیم گرفته لیست بازیکنان استقلال را کمی خالی‌تر کند و به همین خاطر از برخی بازیکنان خواسته تا تیم جدید خود را معرفی کنند.

سجاد شهباززاده و آرمان رمضانی دو مهاجم باتجربه آبی‌پوشان هستند که در صورت تمایل می‌توانند استقلال را ترک کنند. سرمربی استقلال با توجه به ترافیک موجود در خط حمله به شهباززاده و رمضانی اعلام کرده که می‌توانند به تیم دیگری بروند.

شهباززاده و رمضانی که در فصل گذشته نیز بازی‌های زیادی را از روی نیمکت دنبال کردند، حالا می‌توانند از جمع آبی‌پوشان جدا شوند و به احتمال فراوان این اتفاق رخ خواهد داد.

این دو بازیکن گلزن و باتجربه پیشنهادهایی از برخی تیم‌های لیگ برتری دریافت کرده‌اند و باید با بررسی پیشنهادها تیم خود را معرفی کنند. آنها با استقلال قرارداد دارند اما مشکلی برای جدایی شان وجود ندارد و با معرفی تیم جدید بدون مشکل رضایتنامه خود را دریافت می‌کنند و به عنوان بازیکن آزاد به تیم جدید می‌روند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.