جدیدترین به روز رسانی واتساپ برای کاربران آیفون

جدیدترین به روز رسانی واتساپ با ویژگی‌های جدید تنها برای کاربران آیفون ارائه شد و به زودی اندرویدها نیز از این به روز رسانی استفاده خواهند کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مدتی قرار گرفتن در مرحله بتا، واتساپ اکنون گزینه‌های جدیدی را برای کاربران آیفون ارائه می‌کند. جدیدترین به روز رسانی ۲۲.۲.۷۵ – WhatsApp اکنون برای کاربران آیفون قابل دریافت است. این به روز رسانی گزینه‌های جدید را به این پیام رسان می‌آورد.

بیشتر بخوانید:

ویژگی ضبط صدا

به گزارش theblog101، کاربران واتساپ در آیفون اکنون می‌توانند مکث کرده و قبل از ارسال صدا به Hk گوش دهند. این ویژگی برای مدتی در حالت بتا بود، اما اکنون به صورت عمومی منتشر شده است. کاربران اکنون یک دکمه مکث را در حین ضبط یادداشت‌های صوتی می‌بینند و می‌توانند زودتر از ارسال واقعی به اعلان صوتی گوش دهند. پس از گوش دادن به اعلان صوتی کاربران می‌توانند صدا را حذف کنند یا گزینه از سرگیری ضبط را انتخاب کنند.

اعلام‌های دریافتی خود را محدود کنید

این ویژگی از حالت فوکوس استفاده می‌کند که با iOS ۱۵ قابل دسترسی است. اکنون می‌توانید مطمئن باشید که کاربران انتخابی می‌توانند به شما پیام دهند، حتی اگر حالت فوکوس را روشن کرده باشید. حالت فوکوس مشخصه‌ای است که به شما امکان می‌دهد آیفون خود را در حالت DND تنظیم کنید. این ویژگی به این معنی است که می‌توانید انتخاب کنید چه اعلان‌هایی دریافت کنید. این ویژگی برای برنامه‌های مختلفی مانند iMessage قابل دستیابی بود، اما اکنون برای واتساپ نیز عرضه شده است. توجه داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی واتساپ، باید آیفون شما به iOS ۱۵ یا بالاتر به روز شده باشد.

تصاویر پروفایل کاربران را در اعلان‌ها مشاهده کنید

تا به حال، هر زمان که اعلانی را از واتساپ دریافت کرده اید، عکس ارسال کننده نمی‌دیدید. در جدیدترین نسخه واتساپ عکس نمایه شخص را می‌توانید در بخش اعلان‌ها مشاهده کنید. این ویژگی برای کاربران که به iOS ۱۵ یا مدل‌های جدیدتر ارتقا یافته اند، قابل دسترسی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.