رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جزئیات خواندنی درباره قتل همسر اول ناصر محمد‌خانی | شهلا جاهد چه چیزی را پنهان کرد؟ + ویدیو

شهلا جاهد همسر موقت ناصر محمدخانی، بازیکن پرسپولیس بود که به اتهام قتل همسر او به قصاص محکوم شد.شهلا که به قتل اعتراف کرده بود در دادگاه مدعی شد که صرفا به خاطر علاقه اش به ناصر محمدخانی قتل را به گردن گرفته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از شمانیوز، پرونده شهلا جاهد همسر دوم ناصر محمد خانی را می‌توان یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های جنایی تاریخ ایران دانست. ناصر محمد خانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس به علت عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد. ناصر محمد خانی در سال ۱۳۶۲ با زدن دو گل به تیم راه آهن و در مجموع چهار بر صفر زمینه ساز قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی تهران شد.ناصر محمد خانی در سال ۸۶ جزو ۱۴ نفری بود که هنگام بازی های آسیایی، در اعتراض به کادر فنی تیم ملی، از این تیم استعفا داد و لی در تیر ماه سال ۶۹ با دعوت اقای علی پروین به تیم ملی بازگشت.ناصر محمدخانی، بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس که از ناراحتی ریوی رنج می‌برد، برای طی کردن مراحل درمانی خود در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است. در ادامه فیلم جنجالی از ناصر محمد خانی را مشاهده می کنید:

ازدواج و همسر اول ناصر محمد خانی

ناصر محمدخانی در ۳۳ سالگی ( ۱۳۶۹ ) با لاله سحرخیزان که مدتی ساکن قطر بود ازدواج کرد ، آشنایی آنها به سال ۱۳۶۵ زمانی که ناصر محمدخانی در اردوی تیم ملی در قطر بود برمی گشت .

همسر دوم ناصر محمدخانی

ناصر محمدخانی اولین باز در سال ۱۳۶۳ شهلا جاهد را که در آن زمان فقط ۱۴ سال داشت را دیده بود اما در سال ۱۳۷۶ در دوران مربیگری وارد رابطه ای شد که به ازدواج پنهانی این رو منجر شد .

شهلا جاهد متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۸ بود و زمانی که صیغه ی ناصر محمدخانی بیست و هشت ساله بود و به عنوان بهیار در بیمارستان کار میکرد.

کشته شدن همسر اول

با تحقیقات نیروهای پلیس مشخص شد ناصر محمدخانی با فردی به نام خدیجه ( شهلا ) جاهد در ارتباط بوده است و همسر صیغه ای او بوده .

خبر وجود همسر صیغه ای بیشتر از خبر قتل در رسانه ها سر و صدا کرد .

در ابتدا شهلا جاهد منکر انجام قتل شد اما پس از هشت ماه شهلا جاهد و ناصر محمدخانی در آگاهی یک دیدار کوتاه داشتند و نتیجه ی این دیدار اعتراف شهلا جاهد به قتل بود .

اعتراف شهلا

شهلا جاهد در اعترافات خود گفت زمانی که ناصر به اردوی آلمان رفته بود با کلیدی که از دسته کلید ناصر برداشته بود وارد خانه ی او شد و چند ساعت پشت یک کمد مخفی شد تا این که فرزندان لاله و ناصر به مدرسه رفتند ، سپس با چاقو به لاله که در خواب بود حمله کرد و او را به قتل رساند .

انکار قتل

شهلا جاهد پس از این که خود را در آستانه قصاص میدید به انکار قتل پرداخت و در آخرین جلسه های دادگاه گفت اگر ده بار دیگه من را به آگاهی بفرستید به قتل ۲۰۰ نفر اعتراف میکنم .

وکلای شهلا جاهد وجود یک ته سیگار در صحنه قتل را دلیلی برای وجود همدست می دانستند ولی شهلا هرگز همدست خود را معرفی نکرد .

پس از ۸ سال بررسی این پرونده نهایتا با تائید ۳۵ قاضی و بررسی در قوه قضائیه حکم اعدام تائید شد و در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۸۹ ( ساعت ۶ صبح ) شهلا جاهد توسط خانواده لاله سحرخیزان به دار مجازات آویخته شد .

شهلا جاهد در آخرین روز ها گفته بود اگر ناصر محمدخانی رضایت پدر و مادر لاله را بگیرد حاضر است واقعیت را بگوید .

همسر سوم

در سال ۱۳۸۹ همان سالی که شهلا اعدام شد ، ناصر محمدخانی با یکی از دوستان شهلا صیغه کرد و مدت این صیغه را یکسال مشخص کرد .گویا این مدت توسط این دو تمدید شد و نهایتا در سال ۱۳۹۵ با درگیری خانواده همسر سومش با او این رابطه به جدایی ختم می شود .

بعدا خواهر این زن گفته بود که صیغه ی آنها ۵۰ ساله بود .

همسر چهارم

سال ۱۳۹۶ زمانی که ناصر محمد خانی ۶۰ ساله بود خبر ازدواج چهارمش با انتشار چند عکس توسط مجتبی محرمی علنی شد . این باز ناصر محمد خانی با خانمی به نام سپیده که ۳۸ سال بیشتر نداشت ازدواج کرد .

در ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ناصر و سپیده صاحب فرزندی به نام « والارضا » شد .

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.