جزییات Games Future شرکت گوگل مشخص شد

اسناد فاش شده Court Docs در مورد Google نشان می‌دهد که غول جستجو چشم انداز خود را فراتر از Stadia برای طراحی بازی‌های کامپیوتری قرار داده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هفته گذشته، مهر روی کیسه اسرار در شکایت Epic Games علیه گوگل باز و معلوم شد که گوگل یک بار اعتراف کرده بود که بارگیری جانبی برای برخی از کاربران تجربه‌ای کمتر از حد مطلوب بود و Epic Games را تهدیدی می‌دانست که ارزش فاش شدن اطلاعاتش را دارد.

یافته‌های جدید نشان می‌دهد که شرکت گوگل قصد دارد مجموعه بازی‌هایی به نام “بازی‌های آینده” ارائه کند که جزئیات Games Future شبیه به چیزی است که Stadia در حال حاضر برای Chrome و Android انجام می‌دهد، اما بازی‌ها را بومی و مخصوص اکوسیستم‌های اپل و مایکروسافت طراحی می‌کند.

بر اساس گزارشی که The Verge منتشر کرده است، هدف گوگل به عنوان یک شرکت بازی سازی از تولید بازی‌های رایانه‌ای آینده که شامل یک برنامه پنج ساله برای ایجاد بزرگترین پلتفرم بازی در جهان است، فراهم کردن مکانی واحد برای هدف قرار دادن گیمر‌های رایانه شخصی، Mac و حتی صفحه نمایش‌های هوشمند برای توسعه دهندگان است.

البته، این غول فناوری آینده بازی‌ها را وابسته به ثروتش از خدمات ابری می‌داند، به طور مشخص ایده این است که شما می‌توانید از طریق یک کنترلر بازی جهانی که با هر دستگاه یا تلویزیون قابل جفت شدن است، به همه آن بازی‌ها دسترسی پیدا کنید، همچنین شواهدی وجود دارد که گوگل در نظر دارد بازی‌های شبیه سازی شده، بومی و جاری را به ویندوز بیاورد، این به معنای شبیه سازی روی دستگاه‌های Android است که در حال حاضر فقط از طریق برنامه‌های شخص ثالث مانند Bluestacks امکان پذیر است.

این ویژگی در پاییز به ویندوز ۱۱ می‌آید، اگرچه از طریق فروشگاه آمازون نیز در دسترس است، به هر حال با انجام چنین برنامه ای واضح است که گوگل در حال برنامه ریزی برای کشف نحوه فهرست بندی کتابخانه بازی‌های جهان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.