رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جنجال عجیب این استقلالی در مقر تراکتور!

باوجود تعطیلی فوتبال در سطوح بالای لیگ ایران، بازی‌های لیگ دسته سوم با حرارت بالا دنبال می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، مجموعه بنیان دیزل که استادیوم تمرینی و ساختمان باشگاه تراکتور را در خود جای داده، روز گذشته میزبان هفته شانزدهم لیگ دسته سوم بین دو تیم مدعی رخش خودرو تبریز و کویر مقوا تهران بود.

این بازی تا آخرین دقایق با برتری یک گله تیم میهمان دنبال می‌شد تا اینکه داور ۷ دقیقه وقت اضافه گرفت. این موضوع جان دوباره‌ای به رخش خودرو داد تا حملات خود را ادامه دهد و در دومین دقیقه وقت‌های اضافه، صحنه مشکوک و جنجالی در محوطه جریمه رقم خورد. جایی که به زعم بازیکنان تیم میزبان توپ به دست مدافع کویر مقوا خورد اما داور از این صحنه گذشت و پنالتی نگرفت.

عدم اعلام پنالتی اعتراض شدید رخش خودرویی‌ها را به دنبال داشت و آنها معتقد بودند که داور باید در این صحنه پنالتی بگیرد اما میلاد کهزادی، داور این بازی، چنین تصمیمی نداشت و بازی را ادامه داد.

نکته جالب اینکه در این صحنه کمک داور پرچم خود را به نشانه پنالتی بالا برد اما داور معتقد بود که کمک او دید مناسبی به صحنه ندارد و خودش بهتر این صحنه را تشخیص داده است.

شاگردان علیرضا اکبرپور، مهاجم سابق استقلال، در این صحنه اعتراض خود را از حالت کلامی به فیزیکی تغییر دادند و در حالی که مسئولان بازی قصد داشتند شرایط را به حالت عادی برسانند، آنها با عصبانیت اعتراض را ادامه دادند.

جالب اینکه حتی در این بین بازیکنان کویر مقوا نیز وارد صحنه شدند تا درگیری بعدی بین بازیکنان دو تیم باشد که به شکلی تعجب‌آور قصد داشتند حتی کار را به ضرب و شتم یکدیگر نیز برسانند.

این موضوع باعث شد تا داور کمک‌های خود را فرا بخواند و به رختکن برود و در حالی که زمان قانونی بازی به اتمام رسیده بود، قید سوت پایان را بزند تا این دیدار نیمه تمام بماند.

با این تصمیم داور و کاهش عصبانیت در بین بازیکنان دو تیم، ناظر بازی به جایگاه فیلمبرداران رفت تا صحنه را بازبینی کند اما بدون واکنش محل را ترک کرد.

در نهایت پرونده این بازی به کمیته انضباطی ارجاع داده می‌شود و باید دید که سرنوشت دیدار جنجالی در لیگ دسته سوم چه خواهد شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.