رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جواد نکونام جواب علی خطیر را در تلوزیون می دهد؟

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد جواد نکونام با حضور در تلویزیون مشکلات استقلال در شروع فصل جدید را بازگو می کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، جواد نکونام هفته گذشته گفته بود این هفته به برنامه فوتبال برتر می‌رود و توضیحاتی را در مورد صحبت‌های علی خطیر انجام می‌دهد. خطیر در برنامه قبلی کلی از نکونام حمایت کرده و حتی او را سرمربی آینده تیم ملی دانست اما در جایی از صحبت‌هایش گفت: «اگر سرمربی تیم خارج از حدود اختیاراتش مصاحبه کند جریمه می‌شود.» با این حساب اگر جواد به تلویزیون نرود عده‌ای می‌گویند به خاطر این حرف خطیر نرفته و اگر برود به هر حال تیمش را وارد حاشیه جدیدی کرده است.

جواد آدمی نیست که ساکت بماند یا از خودش دفاع نکند. او تا حد بسیاری شبیه کارلوس کی‌روش است و حرفش را می‌زند. جواد احساس می‌کند که بخشی از حرف‌های خطیر درست نبوده و باید از خودش و تیمش دفاع کند. در این مدت هم خیلی‌ها تلاش کردند اختلافات طرفین را به حداقل برسانند اما موفق نشدند و آسمان روابط طرفین اگر نگوییم کاملاً ابرای است آفتابی هم نیست. استقلال البته تا ۵ مهر بازی ندارد و در لیگ قهرمانان آسیا هم نیست اما به هر حال حضور جواد در تلویزیون نمی‌تواند مشکلات استقلال را حل کند. با این حال باید به این مربی هم حق داد که از خودش دفاع کند و مثلاً در مورد آریا برزگر، حامدی‌فر و سایر بازیکنانی که به هر دلیل رفتند یا جذب نشدند، توضیح بدهد.

استقلال باید با همین سرمایه‌های فعلی لیگ برتر را حداقل تا نیم‌فصل ادامه بدهد اما هواداران همچنان نگران کمبود بازیکن و البته اختلافات نکونام و خطیر هستند. استقلالی‌ها البته از روز اول حامی نکونام بوده‌اند و اگر جواد چند باخت هم بدهد، با توجه به شرایط استقلال از او حمایت خواهند کرد، حمایتی که منطقی هم به نظر می‌رسد. خود خطیر هم گفت حاضر است نکونام قبل و بعد از هر بازی علیه او مصاحبه کند اما استقلال نتیجه بگیرد. با تمام این اوصاف دلسوزان واقعی استقلال می‌گویند هیچ راهی جز تعامل خطیر و نکونام وجود ندارد و آنها باید مشکلات را به حداقل برسانند تا چرخ‌های استقلال در ادامه فصل بهتر بچرخد. موردی که شاید نکونام و خطیر خودشان هم می‌دانند اما مشخص نیست که چرا اتفاق مثبتی رخ نمی‌دهد؟!

نکته آخر اینکه مشکلات استقلال همچنان در جعبه جادویی بررسی می‌شود. دوشنبه گذشته علی خطیر به شبکه ۳ رفت، جمعه شب حجت کریمی در شبکه ورزش بود و شاید فرداشب هم نکونام به فوتبال برتر برود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.