رسانه خبری این تیتر

حرف‌های جالب گواردیولا درباره رابطه‌اش با مورینیو

پپ گواردیولا سرمربی تیم منچسترسیتی نه تنها از دوران پرتنش رقابتش با ژوزه مورینیو در لالیگا ناراحت نیست بلکه آن را باعث پیشرفت خود می‌داند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم،‌ پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در آستانه مصاف حساس تیمش با منچسترسیتی در هفته سی‌ودوم لیگ برتر انگلیس، اعتراف کرد که بارسلونا آن تیمی است که در قلبش جا دارد و نمی‌تواند تعلق خاطرش به این تیم را پنهان کند.

بیشتر بخوانید:

او در حضور خبرنگاران انگلیسی گفت: «باید اعترام کنم. بارسلونا در قلب من است. بارسلونا بخشی از زندگی من است. از کودکی، در نوجوانی و بعدها بازی در این تیم و پس از آن ۴ سال مربیگری سبب شد که این تیم در قلب من جا بگیرد. متأسفم که این را می‌گویم اما احساس من نسبت به بارسلونا واقعاً همین چیزی است که می‌گویم. بارسا برای ما تیم دیگری است. بارسلونا خانه من است، این تیم به من فرصت بازی و مربیگری داد. من در آن به خودباوری رسیدم.»

گواردیولا افزود: «من و خانواده‌ام هرآنچه از نظر ورزشی آموخته‌ایم به لطف بارسلونا بوده است. من هرگز نتوانسته‌ام به اندازه کافی از بارسلونا به خاطر کارهایی که برایم انجام داده قدردانی کنم. من در آنجا ۴ سال فوق‌العاده را به عنوان سرمربی سپری کردم و هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. مربیگری در بارسلونا برای من تجربه‌ای باورنکردنی بود که حاضر نیستم حتی یک ثانیه از آن را با هیچ چیز دیگری عوض کنم؛ نه آن ۴ بازی متوالی‌مان برابر رئال مادرید (۴ ال‌کلاسیکو در عرض ۱۸ روز شامل یک بازی در لیگ، فینال جام حذفی و دو بازی لیگ قهرمانان اروپا)، نه حتی سال‌های قبل‌تر که مانوئل پیگرینی سرمربی رئال مادرید بود. من از همه آن روزها خاطراتی باورنکردنی دارم. من همیشه بهترین آرزوها را برای بارسلونا دارم. بارسلونا برای من تیم دیگری است. حتی رقابت با ژوزه مورینیو هم خیلی خوب بود. من از رقابت با او چیزهای بهتری درباره خودم آموختم و بیشتر به توانایی‌هایم به عنوان یک مربی اعتماد کردم. آن رقابت مرا به عنوان یک مربی به سطحی بالاتر رساند و من هم تیم را یک سطح بالاتر بردم.»

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.