حفظ سلامتی تمامی حاضرین در خانه جشنواره از اولویت‌های مهم است

دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر با تاکید بر ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در خانه جشنواره چهلم، گفت: حفظ سلامتی تمامی حاضرین در خانه جشنواره از اولویت‌های مهم جشنواره است.

به گزارش اینتیتر به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر، مسعود نقاش‌زاده اظهار داشت: پیش از آغاز برگزاری جشنواره فیلم فجر، در سلسله نشست‌های رئیس سازمان سینمایی و ستاد جشنواره فیلم فجر و مشورت با مسئولان وزارت بهداشت، شرط برگزاری جشنواره‌ فیلم فجر در فضای واقعی، رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور حفظ سلامت خبرنگاران، منتقدان و هنرمندان تعیین شده، زیرا سلامت مهمانان و مخاطبان در اولویت اصلی است.

بیشتر بخوانید:

باتوجه به شیوع سویه اُمیکرون در کشور و خطرات ناشی از گسترش آن، رییس سازمان سینمایی و ستاد جشنواره فیلم فجر، بر حفظ سلامت مردم و همچنین هنرمندان و خبرنگاران و نویسندگان سینمایی حاضر در خانه جشنواره فیلم فجر تاکید کرده‌اند.

وی گفت: از این رو ستاد چهلمین جشنواره فیلم فجر، بر ضرورت حفظ پروتکل‌های بهداشتی چه از جانب مردم در سینماهای مردمی و چه از سوی خبرنگاران، هنرمندان و مهمانان مرکز اصلی جشنواره تاکید دارد و کلیه خبرنگاران و مهمانان حاضر در خانه جشنواره، صرفاً پس از تب سنجی و ارائه کارت واکسیناسیون وارد سالن‌ها خواهند شد.

دبیر جشنواره چهلم در پایان تأکید کرد: حفظ سلامتی تمامی حاضرین در خانه جشنواره از اولویت‌های مهم جشنواره است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.