رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

حمله مجری تلویزیون به سازمان لیگ برای عدم تغییر ساعت بازی! | مگر قرار نبود بازی مس و استقلال بدون تماشاگر باشد؟

شبکه ۳ سیما که اصرار عجیبی برای پخش تمام مسابقات ورزشی دارد (در حالی که ما شبکه تخصصی ورزش را هم داریم) ساعتی قبل از بازی مس رفسنجان و استقلال و در پایان پخش بازی‌های آسیایی، بلافاصله به استقبال مسابقه والیبال ایران و برزیل رفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، شبکه ۳ سیما که اصرار عجیبی برای پخش تمام مسابقات ورزشی دارد (در حالی که ما شبکه تخصصی ورزش را هم داریم) ساعتی قبل از بازی مس رفسنجان و استقلال و در پایان پخش بازی‌های آسیایی، بلافاصله به استقبال مسابقه والیبال ایران و برزیل رفت.

مجری برنامه یعنی «بهزاد کاویانی» پلاتویی که تصمیم اتاق فکر برنامه بود را اجرا کرد. او به والیبالی‌ها کنایه زد که اگر نتیجه می‌گرفتید الان بازی‌هایتان خریدار بیشتری داشت و سپس نوک پیکان حملات را به سمت فدراسیون فوتبال گرفت که چرا با تقاضای تلویزیون برای تاخیر در بازی استقلال موافقت نکرده و همه ارکان فدراسیون را زیر سوال برد.

اینکه فدراسیون ضعیف عمل می کند یا برنامه‌ریزی ایراد دارد حرف درستی است و کسی در آن شکی ندارد اما چرا باید همه، کارهایشان را با ما هماهنگ کنند؟

کاویانی گفته بود از هر لحظه فوتبال شروع شود، ادامه والیبال را در شبکه ورزش می‌بینید. خب از همان اول نمی‌شد شبکه ورزش، والیبال را پخش کند؟

برای اینکه بدانید برنامه‌ریزی و اجرای فدراسیون چقدر ضعیف است و اینکه تنها تلویزیون نیست که در این برنامه‌ریزی و اجرا دخالت می‌کند، کافی است به یاد بیاورید که این بازی قرار بود بدون تماشاگر باشد!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.