خانم بازیگری که جوایزش را در باغچه خانه دفن می‌کند!

این ستاره می‌گوید: وقتی در آینده از دنیا بروم، یا وقتی یک نفر دیگر خانه را بخرد، و بخواهد تغییراتی ایجاد کند، به فلزی برخورد می‌کند و خیال برش می‌دارد که گنج پیدا کرده، اما در حقیقت مشتی جایزه می‌بیند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایران آرت، بازیگران اغلب به جوایز سینمایی خود افتخار می‌کنند و آن‌ها در منازل یا دفاتر خود در معرض دید قرار می‌دهند، اما “رزمند پایک” بازیگر فیلم‌های “دختر گمشده” (Gone Girl) و “خیلی اهمیت می‌دهم” (I Care A Lot) به‌تازگی در مصاحبه با “الن دی‌جنرس” فاش کرده که جوایز بازیگری خود را در باغچه‌ی خانه‌اش دفن می‌کند زیرا تصور نشان دادن آن‌ها به دیگران او را بی‌قرار می‌کند.

از گلدن گلوب پایک برای بازی در “خیلی اهمیت می‌دهم” نت‌فلیکس یکی دو هفته بیشتر نمی‌گذرد. او پیش‌تر برای سریال “وضعیت تأهل” (State of the Union) برنده‌ی امی و برای “عیاش” (The Libertine) برنده‌ی جایزه فیلم مستقل بریتانیا (BIF) شده است.

پایک در مورد دفن جوایز می‌گوید: “شاید [رفتاری] عمیقاً روان‌شناسانه باشد… اگر روان‌شناس یا تراپیستی در میان مخاطبین شما باشد، شاید بگوید که یک سندرم ایمپاستر عمیق است. به نمایش گذاشتن هر جایزه‌ای در خانه را کاری ناراحت‌کننده می‌یابم. مردم چگونه به آن جوایز واکنش نشان می‌دهند وقتی که به خانه می‌آیند؟ آیا می‌گوید: “وای نگاه کن، این جوایز را تو برنده شده‌ای!” به نظر من رفتار ناخوشایندی است، بنابراین آن‌ها را در باغچه دفن می‌کنم در حالی که بخشی از آن‌ها بیرون بماند، یعنی می‌توان گوشه‌ای از یک دست یا کره [گلوب] را دید.”

پایک ادامه می‌دهد: “به نظر من جالب است، زیرا وقتی در آینده از دنیا بروم، یا وقتی یک نفر دیگر خانه را بخرد، و بخواهد تغییراتی ایجاد کند، به فلزی برخورد می‌کند و خیال برش می‌دارد که گنج پیدا کرده، اما در حقیقت مشتی جایزه می‌بیند و فکر می‌کند: “قضیه چیست؟””

پایک برای “دختر گمشده” به کارگردانی “دیوید فینچر” نامزدی اسکار را کسب کرده است. گلدن گلوب او برای “خیلی اهمیت می‌دهم” اولین جایزه‌ی او از این رویداد پس از دریافت دو نامزدی برای “دختر گمشده” و درام “جنگ خصوصی” (A Private War) در سال ۲۰۱۸ بود. پایک به زودی در سریال فانتزی “چرخ زمان” (The Wheel of Time) دیده خواهد شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.