رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

خبر بد برای سپاهان و آل‌کثیر در لیگ قهرمانان آسیا

بر اساس قوانین لیگ قهرمانان آسیا، سپاهان نمی‌تواند از بازیکنانی که نتوانسته در ایران ثبتشان کند، استفاده کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، لیگ قهرمانان آسیا از ۲۷ مهر در منطقه غرب آسیا آغاز خواهد شد و سپاهان، پرسپولیس و نساجی به عنوان نمایندگان ایران در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند. سپاهان ایران در گروه C این رقابت‌ها با نیروی هوایی عراق، الاتحاد عربستان و آلمالیق ازبکستان هم‌گروه است و امید زیادی برای صعود از این گروه دارد.

سپاهان در ماه‌های اخیر به خاطر ابهاماتی که در رعایت کردن دستورالعمل ناظر بر قراردادها داشت، خبرساز شد و در نهایت به همین دلیل نتوانست قرارداد عیسی آل‌کثیر و برایان دابو را در سازمان لیگ فوتبال به ثبت برساند تا این دو بازیکن لیگ برتر و جام حذفی را حداقل برای نیم فصل از دست بدهند.

با این حال سپاهانی‌ها در نظر داشتند که از آل‌کثیر و دابو در لیگ قهرمانان آسیا بهره ببرند اما این بار قوانین این رقابت‌ها مانع از حضور این دو بازیکن می‌شود. بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا از فدراسیون فوتبال و همچنین بند ۱.۲ ماده ۲۴ قوانین ۲۴-۲۰۲۳ لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا باید اطمینان حاصل کنند که تمام بازیکنانشان باید به درستی بر اساس قوانین داخلی فدراسیون مربوطه در آن فدراسیون ثبت شده باشد.

با این اوصاف، سپاهان در حال حاضر نمی‌تواند از عیسی آل کثیر و برایان دابو در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که این دو بازیکن قراردادی هنگفت با سپاهان دارند ولی به نظر می‌رسد فقط قرار است در بازی‌های دوستانه به میدان بروند که موردی عجیب برای باشگاهی است که از بودجه عمومی استفاده می‌کند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    آخ آخ آخ داغ دل هواداران پرسپولیس که تازه شده بود با گلزنی آل کثیر در بازی دوستانه داخلی حالا نه میتونه تا نیم فصل تو لیگ برتر بازی کنه نه تو جام حذفی نه باشگاههای آسیا تازه کلی هم سپاهان بهش پول بده به خاطر هیچی پرسپولیس هست که ساکت و سپاهان با مبلغ خیلی بالایی آل کثیر رو جذب کرد اما نگذاشتند سپاهان قانون رو همین اول فصل دور بزنه مجبوره نیم فصل دوم قانون رو دور بزنه و عیسی نتونه بازی کنه این نقشه پرسپولیسی هست که سپاهان گول خورد نقشه پرسپولیسی هست که عیسی آل کثیر رو نخواستند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.