رسانه خبری این تیتر

خبر مهم معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور برای خانواده زندانیان

انسیه خزعلی امروز ۲۱ مردادماه در بازدید از بند نسوان زندان مرکزی کرمان در جمع زندانیان این مجموعه گفت: زندان می‌تواند برای شما که به هر دلیلی در اینجا هستید، یک آموزشگاه یا دانشگاه باشد تا متوجه خطاهای خود شوید زیرا مشاهده می‌شود بسیاری از شما به خاطر ندانم‌کاری در شرایط بدی قرار گرفته‌اید.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از تخصیص اعتبار برای اشتغال زندانیان در کرمان در سفر استانی ریاست جمهوری و هیئت دولت خبر داد.

انسیه خزعلی امروز ۲۱ مردادماه در بازدید از بند نسوان زندان مرکزی کرمان در جمع زندانیان این مجموعه بیان کرد: زندان می‌تواند برای شما که به هر دلیلی در اینجا هستید، یک آموزشگاه یا دانشگاه باشد تا متوجه خطاهای خود شوید زیرا مشاهده می‌شود بسیاری از شما به خاطر ندانم‌کاری در شرایط بدی قرار گرفته‌اید.

وی افزود: امیدوارم مسئله آسیب‌زدایی را از خودتان شروع کنید؛ آقای رئیس جمهور تأکید دارند سلامت روان زنان باید برگردد زیرا زنان محور خانواده بوده و در آن بسیار تأثیر گذار هستند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به اینکه یکی از این آسیب‌ها گرفتاری در دام مواد مخدر است گفت: امیدواریم خیلی از عزیزانی که در مسیر هستند متنبه شده و بتوانند نسبت به پاکسازی خود اقدام کنند.

خزعلی از اعتبار اختصاص داده شده در این سفر برای اشتغالزایی زندانیان در کرمان خبر داد و گفت: این اعتبار برای مهارت‌آموزی و یادگیری مهارت در زندان اختصاص داده شده است تا موجب درآمدزایی شود زیرا بیشتر افراد گلایه دارند پس از آزادی از زندان به دلیل داشتن سوء پیشینه با مشکل شغل مواجه می‌شوند.

وی در رابطه با پوشش‌دهی خانواده زندانیان نیز اضافه کرد: برنامه‌ای ریخته شده تا خانواده زندانیان را در زمینه فرهنگی و تربیتی پوشش دهی داشته باشیم و امیدواریم به زودی جزئیات اعلام شده و خانواده ها تحت پوشش قرار بگیرند.

خزعلی از زندانیان خواست مشکلات خود را به صورت مکتوب تحویل دهند تا آن‌هایی که در حیطه وظایف قوه مجریه هستند پیگیری شوند.

شایان ذکر است معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ضمن بازدید از مهدکودک زندان، هدایایی نیز به کودکان حاضر در مهدکودک تقدیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.